WP Customer Area - en to nb_NO translation catalogue (813 entries)

en:  cannot be empty
nb_NO: kan ikke være tom

en:  is not a valid email
nb_NO: er ikke en gyldig e-post

en:  is not a valid post
nb_NO: er ikke et gyldig innlegg

en:  is not a valid role
nb_NO: er ikke en gyldig rolle

en:  is not a valid value
nb_NO: er ikke en gyldig verdi

en: %1$s file | %1$s files
nb_NO[0]: %1$s file
nb_NO[1]: %1$s filer

en: %1$s is not a valid email address.
nb_NO: %1$s er ikke en gyldig e-postadresse.

en: %1$s is not a valid integer
nb_NO: %1$s er ikke en gyldig integer

en: %1$s is not a valid number
nb_NO: %1$s er ikke et gyldig nummer

en: %1$s is required.
nb_NO: %1$s kreves

en: %1$s must be greater than %2$s
nb_NO: %1$s må være større enn %2$s

en: %1$s must be lower than %2$s
nb_NO: %1$s må være mindre enn %2$s

en: %1$s must contain at least %2$s characters
nb_NO: %1$s må inneholde minst %2$s tegn

en: %1$s must contain at most %2$s characters
nb_NO: %1$s må inneholde maksimalt %2$s tegn

en: %d attachment | %d attachments
nb_NO[0]: %d vedlegg
nb_NO[1]: %d vedlegg

en: %s ago
nb_NO: %s siden

en: %s page has been deleted | %s pages have been deleted
nb_NO[0]: %s side har blitt slettet
nb_NO[1]: %s sider har blitt slettet

en: %s: %d hook(s)
nb_NO: %s: %d krok(er)

en: %s: %d template(s)
nb_NO: %s: %d mal(er)

en: &#197;land Islands
nb_NO: Åland

en: (current)
nb_NO: (nåværende)

en: <a href="%1$s" title="Show content classified under %2$s" class="cuar-taxonomy-term">%3$s</a>
nb_NO: <a href="%1$s" title="Vis innhold klassifisert under %2$s" class="cuar-taxonomy-term">%3$s</a>

en: <a href="%1$s" title="Title: %2$s">%3$s</a>
nb_NO: <a href="%1$s" title="Tittel: %2$s">%3$s</a>

en: <a href="%s">Public URL to a test file in that folder</a>. Response code: %s. File content: %s
nb_NO: <a href="%s">Offentlig URL for å teste en fil i den mappen</a>. Responskode: %s. Filinnhold: %s

en: <strong>Error: </strong>WP Customer Area add-ons are active but the main plugin is not installed!
nb_NO: <strong>Feil: </strong>WP Customer Area add-ons er aktivert, men hovedplug-in er ikke installert!

en: <strong>Leave empty to use default folder</strong>:<br/><code>%s</code>
nb_NO: <strong>La denne stå tom for å bruke standardmappen</strong>:<br/><code>%s</code>

en: <strong>WP Customer Area</strong> %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you will enjoy using it.
nb_NO: <strong>WP Customer Area</strong> %s er kraftigere, mer stabil og mer sikker enn noen gang – vi håper du får god nytte av den.

en: <strong>WP Customer Area</strong> has detected some potential issues:
nb_NO: <strong>WP Customer Area</strong> har oppdaget noen potensielle problemer:

en: A method must be specified (copy|move|noop) in the extra parameter
nb_NO: En metode må være spesifisert (copylmovelnoop) in den ekstra parameteren

en: A path must be specified in the extra parameter
nb_NO: En sti må være spesifisert i den ekstra parameteren

en: A small post-summer-break update
nb_NO: En liten oppdatering etter sommerferien

en: About
nb_NO: Om

en: About WP Customer Area
nb_NO: Om WP Customer Area

en: Access files
nb_NO: Få tilgang til filer

en: Access pages
nb_NO: Få tilgang til sider

en: Access the WordPress admin area
nb_NO: Tilgang til admin-området i Wordpress

en: Account - Details
nb_NO: Konto - Detaljer

en: Account - Edit
nb_NO: Konto – Rediger

en: Account - Home
nb_NO: Konto – Hjem

en: Account details
nb_NO: Kontodetaljer

en: Actions and filters
nb_NO: Handlinger og filtre

en: Actions only
nb_NO: Kun handlinger

en: Add a menu
nb_NO: Legg til meny

en: Add file attachments
nb_NO: Legg til filvedlegg

en: Add new
nb_NO: Legg til ny

en: Add-on
nb_NO: Tilleggsprogram

en: Add-ons
nb_NO: Tillegg

en: Add-ons &amp; themes
nb_NO: Add-ons og temaer

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Address ID must be specified
nb_NO: Adresse-ID må være spesifisert

en: Address Manager
nb_NO: Adresser

en: Addresses
nb_NO: Adresser

en: Admin theme
nb_NO: Admin-tema

en: Administration Area
nb_NO: Administrasjonsområde

en: Algeria
nb_NO: Algerie

en: All
nb_NO: Alle

en: All %s
nb_NO: Alle %s

en: American Samoa
nb_NO: Amerikansk Samoa

en: Amount
nb_NO: Beløp

en: An error happened while copying %1$s from the server folder %2$s
nb_NO: En feil skjedde mens %1$s ble kopiert fra servermappen %2$s

en: An error happened while copying %s from the FTP folder
nb_NO: En feil skjedde mens %s ble kopiert fra FTP-mappen

en: An error happened while uploading your file: %s
nb_NO: En feil skjedde mens følgende fil ble lastet opp: %s

en: An unknown error happened while uploading your file.
nb_NO: En ukjent feil skjedde mens filen ble lastet opp.

en: And more!
nb_NO: Og mer!

en: Antarctica
nb_NO: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
nb_NO: Antigua og Barbuda

en: Any
nb_NO: Hvilken som helst

en: Any Role
nb_NO: Hvilken som helst rolle

en: Any type
nb_NO: Hvilken som helst type

en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Are you sure that you want ignore this warning? You can also manually edit your menu in the page: "Appearance > Menus".
nb_NO: Er du sikker på at du vil ignorere denne advarselen? Du kan også manuelt redigere menyen på siden "Utseende > Menyer".

en: Are you sure that you want to associate this address with that owner?
nb_NO: Er du sikker på at du vil koble denne adressen med denne eieren?

en: Are you sure that you want to clear current menu and create it again from scratch (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne nåværene meny og sette den opp igjen fra bunnen av (denne handlingen kan ikke angres)?

en: Are you sure that you want to create all the pages that are currently missing (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil opprette alle manglende sider (denne handlingen kan ikke angres)?

en: Are you sure that you want to create the menu (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil opprette menyen (denne handlingen er ENDELIG og kan ikke angres!)?

en: Are you sure that you want to delete all existing pages and recreate them (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette alle eksisterende sider og sette dem opp på nytt (denne operasjonen er ENDELIG og kan ikke angres!)?

en: Are you sure that you want to delete everything related to WP Customer Area (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette alt som er relatert til WP Customer Area (denne operasjonen kan ikke angres)?

en: Are you sure that you want to delete this content?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette innholdet?

en: Are you sure that you want to delete those pages (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette disse sidene (denne operasjonen kan ikke angres)?

en: Are you sure that you want to recreate the main navigation menu (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil sette opp hovednavigasjonsmenyen på nytt (denne handlingen er ENDELIG og kan ikke angres!)?

en: Are you sure that you want to reset all the settings to their default values (this operation cannot be undone)?
nb_NO: Er du sikker på at du vil nullstille alle innstillinger til standardverdien (denne operasjonen kan ikke angres!)?

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: As with any new release, we constantly provide bug fixes. This update is no exception with no less than 20 issues corrected.
nb_NO: Som med alle nye versjoner jobber vi konstant for å fikse feil. Denne oppdateringen er ikke annerledes, med ikke mindre enn 20 feilrettinger.

en: As with any new release, we constantly provide bug fixes. This update is no exception with no less than 23 issues corrected.
nb_NO: Som med alle nye versjoner jobber vi konstant for å fikse feil. Denne oppdateringen er ikke annerledes, med ikke mindre enn 23 feilrettinger.

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Assign categories
nb_NO: Fordel kategorier

en: Assigned to
nb_NO: Tilordnet

en: Assignment
nb_NO: Oppgave

en: Attach selected file(s)
nb_NO: Legg ved valgte fil(er)

en: Attached Files
nb_NO: Vedlagte filer

en: Attached files
nb_NO: Vedlagte filer

en: Attachment added
nb_NO: Vedlegg lagt til

en: Attachment removed
nb_NO: Vedlegg fjernet

en: Attachment updated
nb_NO: Vedlegg oppdatert

en: Attachment:
nb_NO: Vedlegg:

en: Australian Dollar (&#36;)
nb_NO: Australske Dollar (&#36;)

en: Austria
nb_NO: Østerrike

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Author Archive
nb_NO: Forfatterarkiv

en: Azerbaijan
nb_NO: Aserbajdsjan

en: Baleares
nb_NO: Balearene

en: Belarus
nb_NO: Hviterussland

en: Belgium
nb_NO: Belgia

en: Better add-on version detection
nb_NO: Bedre add-on versjon gjenkjenning

en: Better admin panel
nb_NO: Bedre administrasjonspanel

en: Better ownership control
nb_NO: Bedre eierskapkontroll

en: Better permissions
nb_NO: Bedre tillatelser

en: Between
nb_NO: Mellom

en: Billing address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Biography
nb_NO: Biografi

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nb_NO: Bonaire, Saint Eustatius og Saba

en: Bosnia and Herzegovina
nb_NO: Bosnia og Herzegovina

en: Bouvet Island
nb_NO: Bouvetøya

en: Brazil
nb_NO: Brasil

en: Brazilian Real (R&#36;)
nb_NO: Brazilianske Real (R&#36;)

en: Brunei Darrussalam
nb_NO: Brunei Darussalam

en: Bypass moderation (content is automatically published)
nb_NO: Hopp over moderering (innhold blir automatisk publisert)

en: Cambodia
nb_NO: Kambodsja

en: Cameroon
nb_NO: Kamerun

en: Canadian Dollar (&#36;)
nb_NO: Kanadiske Dollar (&#36;)

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Capabilities
nb_NO: Egenskaper

en: Capabilities Manager
nb_NO: Egenskapshåndtering

en: Cape Verde
nb_NO: Kapp Verde

en: Caption:
nb_NO: Tittel:

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Category Archive
nb_NO: Kategoriarkiv

en: Category:
nb_NO: Kategori:

en: Central African Republic
nb_NO: Den sentralafrikanske republikk

en: Change log
nb_NO: Endringslogg

en: Change permissions
nb_NO: Endre tillatelser

en: Check this to enable the private pages add-on.
nb_NO: Kryss av denne for å aktivere Private Sider add-onen.

en: Check versions again
nb_NO: Sjekk versjoner på nytt

en: Checking license...
nb_NO: Sjekker lisens...

en: Checkout
nb_NO: Kasse

en: China
nb_NO: Kina

en: Christmas Island
nb_NO: Julen Island

en: City
nb_NO: By

en: Classic upload
nb_NO: Klassisk opplasting

en: Clean-up database
nb_NO: Rens database

en: Clear
nb_NO: Fjern

en: Clear the address
nb_NO: Fjern adressen

en: Click to edit...
nb_NO: Klikk for å redigere...

en: Cocos Islands
nb_NO: Cocosøyene

en: Comoros
nb_NO: Komorene

en: Company
nb_NO: Firma

en: Complete
nb_NO: Fullført

en: Configure permissions
nb_NO: Konfigurer tillatelser

en: Congo, Democratic People's Republic
nb_NO: Den Demokratiske Republikken Kongo

en: Congo, Republic of
nb_NO: Republikken Kongo

en: Contact information
nb_NO: Kontaktinformasjon

en: Container Owner
nb_NO: Eier av container

en: Content creation
nb_NO: Innholdsoppretting

en: Content creation (from front-office)
nb_NO: Innholdsoppretting (fra front)

en: Content edition
nb_NO: Innholdsversjon

en: Content edition (from front-office)
nb_NO: Innholdsversjon (fra frontside)

en: Content removal (from front-office)
nb_NO: Innholdsfjerning (fra frontside)

en: Content update (from front-office)
nb_NO: Innholdsoppdatering (fra frontside)

en: Content viewed
nb_NO: Innhold sett

en: Continue
nb_NO: Fortsett

en: Cook Islands
nb_NO: Cook-øyene

en: Copy the file (do not delete it from the FTP folder)
nb_NO: Kopier filen (ikke slett den fra FTP-mappen)

en: Could not create the menu. %s
nb_NO: Kunne ikke skape menyen. %s

en: Country
nb_NO: Land

en: Create content from front office
nb_NO: Opprett innhold fra frontsiden

en: Create folder
nb_NO: Opprett mappe

en: Create it &raquo;
nb_NO: Opprett det &raquo;

en: Create missing pages
nb_NO: Opprett manglende sider

en: Create pages and menu
nb_NO: Opprett sider og meny

en: Create the menu
nb_NO: Opprett menyen

en: Create/Edit files
nb_NO: Opprett/rediger filer

en: Create/Edit pages
nb_NO: Opprett/rediger sider

en: Created By
nb_NO: Opprettet av

en: Created between
nb_NO: Laget mellom

en: Created by
nb_NO: Laget av

en: Created on
nb_NO: Opprettet den

en: Croatia/Hrvatska
nb_NO: Kroatia

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Current
nb_NO: Nåværende

en: Current owner:
nb_NO: Nåværende eier:

en: Current theme folder
nb_NO: Mappe for nåværende tema

en: Current version
nb_NO: Gjeldende versjon

en: Customer Page - %s
nb_NO: Kundeside - %s

en: Customer Pages
nb_NO: Kundesider

en: Cyprus
nb_NO: Kypros

en: Czech Koruna
nb_NO: Tsjekkiske koruna

en: Danish Krone
nb_NO: Danske kroner

en: Dashboard
nb_NO: Hjem

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date Archive
nb_NO: Datoarkiv

[ctx: Date picker JS date format]
en: MM d, yy
nb_NO: MM d, åå

[ctx: Date picker text]
en: Clear
nb_NO: Fjern

[ctx: Date picker text]
en: Show a different month
nb_NO: Vis en annen måned

[ctx: Date picker text]
en: Today
nb_NO: I dag

en: Debug templates
nb_NO: Feilsøk i temaer

en: Default category
nb_NO: Standardkategori

en: Default owners
nb_NO: Standardeiere

en: Define how many items to allow on the dashboard page. -1 will show all items.
nb_NO: Definer hvor mange objekter som skal vises på dashboard-siden. -1 vil vise alle objekter.

en: Delete
nb_NO: Fjern

en: Delete Content
nb_NO: Slette innhold

en: Delete all events permanently
nb_NO: Slett alle hendelser permanent

en: Delete all existing pages and recreate them.
nb_NO: Slett alle eksisterende sider og lag på nytt

en: Delete and recreate the main navigation menu.
nb_NO: Slett og sett opp hovednavigasjonsmenyen på nytt.

en: Delete any content from front office
nb_NO: Slett innhold fra frontsiden

en: Delete authored content
nb_NO: Slett forfattet innhold

en: Delete categories
nb_NO: Slett kategorier

en: Delete existing &amp; create new &raquo;
nb_NO: Slette eksisterende &amp; lag ny $raquo;

en: Delete files
nb_NO: Slett filer

en: Delete orphan pages
nb_NO: Slett foreldreløse sider

en: Delete owned content
nb_NO: Slett eid innhold

en: Delete pages
nb_NO: Slett sider

en: Delete permanently
nb_NO: Slett permanent

en: Denmark
nb_NO: Danmark

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Display name
nb_NO: Vis navn

en: Do you really want to clear the address?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne adressen?

en: Do you really want to remove this file?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne filen?

en: Do you really want to replace current address?
nb_NO: Er du sikker på at du vil erstatte nåværende adresse?

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Dominican Republic
nb_NO: Den dominikanske republikk

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Download all attachments
nb_NO: Last ned alle vedlegg

en: Download updated add-ons
nb_NO: Last ned oppdaterte add-ons

en: Draft
nb_NO: Kladd

en: Drag and drop files here, they will be uploaded to the private folder.
nb_NO: Dra og slipp filer her, de vil bli lastet opp til den private mappen.

en: Drop your files here or click me!
nb_NO: Slipp filene her, eller klikk på meg!

en: East Timor
nb_NO: Øst-Timor

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit account
nb_NO: Rediger konto

en: Edit account details
nb_NO: Rediger kontodetaljer

en: Edit categories
nb_NO: Rediger kategorier

en: Edit it &raquo;
nb_NO: Rediger det &raquo;

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email Address
nb_NO: Epostadresse

en: Empty Trash
nb_NO: Tøm papirkurvenTøm papirkurven

en: Empty terms:
nb_NO: Tomme vilkår:

en: Enable add-on
nb_NO: Aktiver add-on

en: Enable moderation when new content is submitted by a user.
nb_NO: Aktiver modereringsverktøy når nytt innhold blir sendt av en bruker.

en: Enable the rich editor when editing content.
nb_NO: Aktiver rik redigering når innhold redigeres

en: Enhanced Files
nb_NO: Forbedret filsystem

en: Equatorial Guinea
nb_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Error while changing permissions. PHP probably does not have the required permissions. Please do it manually using FTP or SSH.
nb_NO: Feil under endring av tillatelser. PHP har sannsynligvis ikke de påkrevde tillatelsene. Vennligst utfør endringen ved å bruke FTP eller SSH.

en: Error: you must choose an owner first
nb_NO: Feil: du må velge en eier først

en: Estonia
nb_NO: Estland

en: Ethiopia
nb_NO: Etiopia

en: Event
nb_NO: Hendelse

en: Event type
nb_NO: Hendelsestype

en: Exceeded filesize limit.
nb_NO: Filstørrelsen er for stor.

en: Export settings
nb_NO: Eksporteringsinnstillinger

en: Extra info
nb_NO: Ekstrainfo

en: FILE | FILES
nb_NO[0]: FIL
nb_NO[1]: FILER

en: FTP uploads folder
nb_NO: FTP-opplastningsmappe

en: Failed
nb_NO: Mislyktes

en: Failed to contact server
nb_NO: Fikk ikke kontakt med server

en: Falkland Islands
nb_NO: Falklandsøyene

en: Feeling ready?
nb_NO: Er du klar?

en: File
nb_NO: Fil

en: File Storage
nb_NO: Filoppbevaring

en: File Upload
nb_NO: Filopplastning

en: File downloaded
nb_NO: Fil nedlastet

en: File not found
nb_NO: File ikke funnet

en: File storage
nb_NO: Filoppbevaring

en: Files
nb_NO: Filer

en: Files created by %1$s
nb_NO: Filer opprettet av %1$s

en: Files published in %1$s
nb_NO: Filer publisert i %1$s

en: Files published in %2$s %1$s
nb_NO: Filer publisert i %2$s %1$s

en: Files under %1$s
nb_NO: Filer under %1$s

en: Files you created
nb_NO: Filer du har opprettet

en: Filter %1$s List
nb_NO: Filter %1$s-liste

en: Filter Log Event List
nb_NO: Filtrer liste over logghendelser

en: Filter events
nb_NO: Filtrer hendelser

en: Filters only
nb_NO: Kun filtre

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: Fix these potential issues
nb_NO: Fiks disse potensielle problemene

en: Folder could not be created
nb_NO: Mappen kunne ikke opprettes

en: France
nb_NO: Frankrike

en: French Guiana
nb_NO: Fransk Guyana

en: French Polynesia
nb_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
nb_NO: Franske sørlige territorier

en: From:
nb_NO: Fra:

en: Frontend
nb_NO: Frontside

en: Frontend Integration
nb_NO: Front-end-integrasjon

en: General
nb_NO: Generelt

en: General Settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: General settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Germany
nb_NO: Tyskland

en: Get file
nb_NO: Motta fil

en: Get from server FTP folder
nb_NO: Hent fra FTP-folder på server

en: Get latest add-ons from your account
nb_NO: Få de siste tilleggsprogram fra din konto

en: Getting started tutorial
nb_NO: Tutorial for nye brukere

en: Greece
nb_NO: Hellas

en: Greenland
nb_NO: Grønland

en: Header
nb_NO: Overskrift

en: Heard and McDonald Islands
nb_NO: Heard- og McDonald-øyene

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Holy See (City Vatican State)
nb_NO: Vatikanstaten

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home address
nb_NO: Hjemmeadresse

en: How do you want to add the files?
nb_NO: Hvordan vil du legge til filene?

en: Hungarian Forint
nb_NO: Ungarsk forint

en: Hungary
nb_NO: Ungarn

en: IP address
nb_NO: IP-adresse

en: Iceland
nb_NO: Island

en: If you check this box, WP Customer Area will only generate a log event the first time a user is downloading a private file. There will be a single event per user and per file. Else, each time a user is downloading a private file, an event will be generated.
nb_NO: Hvis du krysser av denne boksen, vil WP Customer Area kun generere en logghendelse den første gangen en privat fil blir lastet ned. Det betyr at det kun vil bli logget én hendelse per bruker og per fil. Hvis den ikke er krysset av, vil det logges en hendelse hver gang en bruker laster den ned.

en: If you check this box, WP Customer Area will only generate a log event the first time a user is viewing private content. There will be a single event per user and per content. Else, each time a user is viewing a private content, an event will be generated.
nb_NO: Hvis du krysser av denne boksen, vil WP Customer Area kun generere en logghendelse den første gangen innholdet blir sett. Det betyr at det kun vil bli logget én hendelse per bruker og per innhold. Hvis den ikke er krysset av, vil det logges en hendelse hver gang en bruker ser på innholdet.

en: Ignore this warning
nb_NO: Ignorer denne advarselen

en: Ignore until next update
nb_NO: Ignorer frem til neste oppdatering

en: Ignore warning
nb_NO: Ignorer advarsel

en: Import settings
nb_NO: Importinnstillinger

en: Improved setup &amp; updates
nb_NO: Forbedret setup &amp; oppdateringer

en: Improvements and bug fixes
nb_NO: Forbedringer og feilrettinger

en: Includes the WP Customer Area skin to provide a stylesheet for the plugin.
nb_NO: Inkluderer WP Customer Area-skinnet som gir et stylesheet for pluginen.

en: Indian Rupee (&#8377;)
nb_NO: Indiske Rupee (&#8377;)

en: Install WP Customer Area
nb_NO: Installer WP Customer Area

en: Installed add-ons
nb_NO: Installerte add-ons

en: Installer
nb_NO: Installerer

en: Invalid owner
nb_NO: Ugyldig eier

en: Invalid parameters. No file sent
nb_NO: Ugyldig parameter. Ingen fil sendt

en: Invoicing
nb_NO: Fakturering

en: Iranian Rial (&#65020;)
nb_NO: Iranske Rial (&#65020;)

en: Iraq
nb_NO: Irak

en: Ireland
nb_NO: Irland

en: Israeli Shekel (&#8362;)
nb_NO: Israelske Shekel (&#8362;)

en: Issue #%d
nb_NO: Utgave #%d

en: Italy
nb_NO: Italia

en: Japanese Yen (&yen;)
nb_NO: Japanske Yen (&yen;)

en: Kazakhstan
nb_NO: Kasakhstan

en: Kyrgyzstan
nb_NO: Kirgisistan

en: Lao People's Democratic Republic
nb_NO: Laofolkets demokratiske folkerepublikk

en: Last Modified
nb_NO: Sist endret

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Lebanon
nb_NO: Libanon

en: Let's go!
nb_NO: Da kjører vi!

en: License Keys
nb_NO: Lisensnøkler

en: License keys for commercial add-ons
nb_NO: Lisensnøkler for kommersielle add-ons

en: Link to %s
nb_NO: Lenke til %s

en: List all files
nb_NO: List opp alle filer

en: List all pages
nb_NO: List opp alle sider

en: Listing of all actions and filters
nb_NO: Liste over alle handlinger og filter

en: Lithuania
nb_NO: Litauen

en: Live from the blog
nb_NO: Nyheter fra bloggen

[ctx: Localised slug for the main navigation menu (small caps version of the "WP Customer Area Menu" translation)]
en: wp-customer-area-menu
nb_NO: wp-customer-area-meny

en: Log
nb_NO: Logg

en: Log events
nb_NO: Logg hendelser

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Logout
nb_NO: Logg ut

en: Logs
nb_NO: Logger

en: Macedonia
nb_NO: Makedonia

en: Madagascar
nb_NO: Madagaskar

en: Main Navigation Menu
nb_NO: Hovednavigasjonsmeny

en: Main plugin folder
nb_NO: Hovedpluginmappe

en: Malaysian Ringgit
nb_NO: Malaysiske Ringgit

en: Maldives
nb_NO: Maldivene

en: Manage %1$s
nb_NO: Håndter %1$s

en: Manage %s
nb_NO: Håndter %s

en: Manage account
nb_NO: Administrer konto

en: Manage categories
nb_NO: Håndter kategorier

en: Manage file attachments
nb_NO: Håndter filvedlegg

en: Max. number of posts:
nb_NO: Maksimalt antall innlegg:

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Message shown when no posts:
nb_NO: Beskjed vist når det ikke er noen innlegg:

en: Mexican Peso (&#36;)
nb_NO: Meksikanske Peso (&#36;)

en: Micronesia
nb_NO: Mikronesia

en: Missed schedule
nb_NO: Mistet planlegging

en: Missing front-office pages
nb_NO: Manglende front-office-sider

en: Missing navigation menu
nb_NO: Manglende navigasjonsmeny

en: Missing parameters
nb_NO: Parametre mangler

en: Moderation
nb_NO: Moderering

en: Moldova, Republic of
nb_NO: Moldova

en: Morocco
nb_NO: Marokko

en: Move to trash
nb_NO: Flytt til papirpkurven

en: Mozambique
nb_NO: Mosambik

en: My account
nb_NO: Min konto

en: My files
nb_NO: Mine filer

en: My pages
nb_NO: Mine sider

en: Name
nb_NO: Navn

en: Navigation menu is out of sync
nb_NO: Navigansjonsmenyen er ikke synkronisert

en: Needs attention
nb_NO: Trenger oppmerksomhet

en: Netherlands
nb_NO: Nederland

en: Netherlands Antilles
nb_NO: De nederlandske Antillene

en: New %s
nb_NO: Ny %s

en: New Zealand Dollar (&#36;)
nb_NO: New Zealandske Dollar (&#36;)

en: New in %s ~ <em>%s</em>
nb_NO: Nytt i %s <em>%s</em>

en: New skin
nb_NO: Nytt tema

en: New upload system
nb_NO: Nytt opplastingssystem

en: Nickname
nb_NO: Kallenavn

en: No address yet
nb_NO: Ingen adresse enda

en: No file has been uploaded
nb_NO: Ingen fil har blitt lastet opp

en: No file sent.
nb_NO: Ingen fil sendt.

en: No files
nb_NO: Ingen filer

en: No items were found matching the selected filters
nb_NO: Ingen elementer ble funnet med de valgte filter

en: No owner is currently selected, the action cannot be executed.
nb_NO: Ingen eier er foreløpig valgt, og handlingen kan derfor ikke utføres.

en: No pages
nb_NO: Ingen Sider

en: Nobody
nb_NO: Ingen

en: None
nb_NO: Ingen

en: North Korea
nb_NO: Nord-Korea

en: Norway
nb_NO: Norge

en: Norwegian Krone
nb_NO: Norske kroner

en: Not overridden
nb_NO: Ikke overstyrt

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Object
nb_NO: Objekt

en: Once weekly
nb_NO: En gang ukentlig

en: Only log the first time a private content is viewed by a user.
nb_NO: Bare logg den første gangen privat innhold blir sett av en bruker

en: Only log the first time a private file is downloaded by a user.
nb_NO: Bare logg den første gangen en fil blir lastet ned av en bruker.

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order By:
nb_NO: Sorter etter:

en: Order:
nb_NO: Rekkefølge:

en: Orphan pages
nb_NO: Foreldreløse sider

en: Other action
nb_NO: Annen handling

en: Outdated only
nb_NO: Kun utdatert

en: Outdated plugin version
nb_NO: Utdatert plugin-versjon

en: Outdated template files
nb_NO: Utdatert malfil

en: Overridden only
nb_NO: Kun overstyrt

en: Owner
nb_NO: Eier

en: Owner changed
nb_NO: Eier endret

en: PDF Invoices
nb_NO: PDF fakturaer

en: Page
nb_NO: Side

en: Page %1$s
nb_NO: Side %1$s

en: Page to list the files a customer owns.
nb_NO: Side som viser filer som en kunde eier.

en: Page to list the pages a customer owns.
nb_NO: Side som viser Sider som en kunde eier.

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Pages created by %1$s
nb_NO: Sider laget av %1$s

en: Pages published in %1$s
nb_NO: Sider publisert i %1$s

en: Pages published in %2$s %1$s
nb_NO: Sider publisert i %2$s %1$s

en: Pages under %1$s
nb_NO: Sider under %1$s

en: Pages you created
nb_NO: Sider du har opprettet

en: Palestinian Territories
nb_NO: Palestinske områder

en: Papua New Guinea
nb_NO: Papua Ny-Guinea

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password (confirm)
nb_NO: Passord (bekreft)

en: Path
nb_NO: Bane

en: Pay with %s
nb_NO: Betal med %s

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Payments
nb_NO: Betalinger

en: Pending
nb_NO: Under behandling

en: Permalinks
nb_NO: Permalenker

en: Permalinks are disabled, Customer Area will not work properly. Please <a href="%1$s">enable them in the WordPress settings</a>.
nb_NO: Permalenker er deaktivert. Customer Area vil ikke fungere ordentlig. Vennligst <a href="%1$s">aktiver dem i WordPress-innstillingene</a>.

en: Permissions could not be changed. PHP probably does not have the required permissions. Please do it manually using FTP or SSH.
nb_NO: Tillatelser kunne ikke endres. PHP har sannsynligvis ikke de påkrevde tillatelsene. Vennligst gjør det manuelt ved å bruke FTP eller SSH.

en: Permissions reference guide
nb_NO: Referanseguide for Tillatelser

en: Personal Website
nb_NO: Eget nettsted

en: Philippine Peso
nb_NO: Filippinske Pesos

en: Phillipines
nb_NO: Filippinene

en: Pick a file
nb_NO: Velg en fil

en: Pitcairn Island
nb_NO: Pitcarin-øya

en: Poland
nb_NO: Polen

en: Polish Zloty
nb_NO: Polske zloty

en: Post Owner
nb_NO: Posteier

en: Potential orphan pages
nb_NO: Potensielle foreldreløse sider

en: Pressing the button below will clean-up any data related to WP Customer Area (posts, taxonomies, etc.). This cannot be undone!
nb_NO: Ved å trykke på knappen under vil du fjerne all data relatert til WP Customer Area. Denne handlingen kan ikke angres!

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Previous owner:
nb_NO: Tidligere eier:

en: Primary email
nb_NO: Primær epost

en: Private Files
nb_NO: Private Filer

en: Private Files - Home
nb_NO: Private Filer – Hjem

en: Private Files - Owned
nb_NO: Private Filer – Eid

en: Private Pages
nb_NO: Private Sider

en: Private Pages - Home
nb_NO: Private Sider – Hjem

en: Private Pages - Owned
nb_NO: Private Sider – Eid

[ctx: Private content author archive slug]
en: created-by
nb_NO: skapt-av

[ctx: Private content category archive slug]
en: category
nb_NO: kategori

[ctx: Private content date archive slug]
en: archive
nb_NO: arkiv

[ctx: Private content delete slug]
en: delete
nb_NO: slett

en: Private content single pages
nb_NO: Enkeltsider med privat innhold

[ctx: Private content update slug]
en: update
nb_NO: oppdater

en: Profile
nb_NO: Profil

en: Protect post types
nb_NO: Beskytt innleggstyper

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Read our getting started guide
nb_NO: Les vår begynnerguide

en: Recent Files
nb_NO: Nylige filer

en: Recent Pages
nb_NO: Nylige Sider

en: Recommended version
nb_NO: Anbefalt versjon

en: Recreate menu
nb_NO: Sett opp meny på nytt

en: Refunded
nb_NO: Refundert

en: Register
nb_NO: Registrer

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Republic of Kosovo
nb_NO: Kosovo

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Reset all pages &raquo;
nb_NO: Tilbakestill alle sider &raquo;

en: Reset default settings
nb_NO: Nullstill standardinnstillinger

en: Reset settings
nb_NO: Nullstill innstillinger

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Restrict WP admin area
nb_NO: Blokker WP admin-området

en: Restrict the access to the administration panel of WordPress.
nb_NO: Begrenser adgangen til administrasjonspanelet i Wordpress.

en: Reunion Island
nb_NO: Reunion-øya

en: Rich Editor
nb_NO: Rik redigerer

en: Root page for the customer files.
nb_NO: Rotside for kundefilene.

en: Root page for the customer pages.
nb_NO: Rotside for kunde-Sider

en: Russian Federation
nb_NO: Den russiske føderasjon

en: Russian Ruble
nb_NO: Russisk rubel

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nb_NO: São Tomé og Príncipe

en: Saint Barth&eacute;lemy
nb_NO: Saint Barthélemy

en: Saint Kitts and Nevis
nb_NO: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Martin (Dutch)
nb_NO: Saint Martin (nederlandsk)

en: Saint Martin (French)
nb_NO: Saint Martin (fransk)

en: Saint Pierre and Miquelon
nb_NO: Saint-Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nb_NO: Saint Vincent og Grenadinene

en: Saudi Arabia
nb_NO: Saudi-Arabia

en: Save settings to check again
nb_NO: Lagre innstillinger for å sjekke igjen

en: Saving...
nb_NO: Lagrer...

en: Scheduled
nb_NO: Planlagte

en: Search
nb_NO: Søk

en: See the WordPress top bar
nb_NO: Se øvre linje i Wordpress

en: Select a category (uses default else)
nb_NO: Velg en kategori (hvis ikke velges standard)

en: Select an owner (uses default else)
nb_NO: Velg en eier (ellers velges standard)

en: Select one or more files from the FTP folder, they will either be moved or copied to the private folder.
nb_NO: Velg en eller flere filer fra FTP mappen, de vil enten bli flyttet eller kopiert over til den private mappen.

en: Select or search an owner
nb_NO: Velg eller søk etter en eier

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings have been imported successfully
nb_NO: Innstillinger ble importert uten feil

en: Settings have been resetted to default values
nb_NO: Innstillinger har blitt satt tilbake til standardverdier

en: Settings tools
nb_NO: Verktøy for innstillinger

en: Setup pages and navigation menu
nb_NO: Sett opp sider og navigasjonsmeny

en: Seychelles
nb_NO: Seychellene

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show additional information after the post in the single post view.
nb_NO: Vis ekstra informasjon etter innlegge i single post-visning

en: Show after post
nb_NO: Vis etter innlegg

en: Show all
nb_NO: Vis alt

en: Show all content categorized under %s
nb_NO: Vis alt innhold kategorisert under %s

en: Show all content published by %s
nb_NO: Vis alt innhold publisert av %s

en: Show all content published in %2$s %1$s
nb_NO: Vis alt innhold publisert i %2$s %1$s

en: Show all content published in %s
nb_NO: Vis alt innhold publisert i %s

en: Show recent content on the dashboard.
nb_NO: Vis nylig innhold på dashboardet.

en: Shows a list of files for the logged-in user
nb_NO: Viser en liste over filer for den innloggede brukeren

en: Shows a list of pages for the logged-in user
nb_NO: Viser en liste med Sider for den innloggede brukeren

en: Shows a summary of the user's private content (files, pages, messages, ...).
nb_NO: Viser et sammendrag av brukerens private innhold (filer, sider,  meldinger, etc).

en: Singapore Dollar (&#36;)
nb_NO: Singaporske Dollar (&#36;)

en: Site Pages
nb_NO: Sider

en: Skin to use
nb_NO: Skinn å bruke

en: Slovak Republic
nb_NO: Slovakia

en: Slug
nb_NO: Permalenke

en: Slug that is used in the URL for archives of the taxonomy:
nb_NO: Slug som brukes i URL for kategoriarkiv:

en: Slug that is used in the URL to delete existing private content
nb_NO: Slug som brukes i URL for å slette eksisterende privat innhold

en: Slug that is used in the URL to update existing private content
nb_NO: Slug som blir brukt i URL for å oppdatere eksisterende privat innhold

en: Smart Groups
nb_NO: Smarte Grupper

en: Smart Groups will change the way to build your user groups. No more adding or removing users by hand, you will simply make dynamic groups based on criteria such as name, domain of the email address, and any other meta information linked to your user profiles.
nb_NO: Smarte Grupper endrer måten du bygger brukergrupper på. Med denne trenger du ikke lenger å legge til/fjerne brukere manuelt; du simpelthen lager en dynamisk gruppe basert på kriterier som navn, e-postdomene eller hvilken som helst annen metainformasjon lenket til brukerprofilen.

en: Solomon Islands
nb_NO: Salomonøyene

en: Some add-ons require a newer version of the main plugin (you are currently running version %1$s). You can find the list of all add-ons on the <a href="%2$s">add-ons status pages</a>.
nb_NO: Noen add-ons krever en nyere versjon av hoved-pluginen (du kjører nå versjon %1$s). Du kan finne en liste over alle add-ons på <a href="%2$s">siden med add-on-status</a>.

en: Some new permissions have been added to give you more control about what your users can do. On top of that, we have also improved the permissions screen to make it faster to set permissions.
nb_NO: Noen nye tillatelser har blitt lagt til for å gi deg bedre kontroll over hva brukerne kan gjøre. I tillegg til det har vi forbedret tillatelsespanelet for å gjøre det raskere å gjøre endringer.

en: Some template files you have overridden seem to be outdated.
nb_NO: Noen malfiler du har over overstyrt ser ut til å være utdatert.

en: South Africa
nb_NO: Sør-Afrika

en: South Georgia
nb_NO: Sør-Georgia

en: South Korea
nb_NO: Sør-Korea

en: South Sudan
nb_NO: Sør-Sudan

en: Spain
nb_NO: Spania

en: State/Province
nb_NO: Fylke/stat/provins

en: Stay informed
nb_NO: Hold deg informert

en: Street address
nb_NO: Gateadresse

en: Street address, line 1
nb_NO: Gateadresse, linje 1

en: Street address, line 2
nb_NO: Gateadresse, linje 2

en: Submit
nb_NO: Send

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Suggested action
nb_NO: Foreslått handling

en: Suggested actions
nb_NO: Foreslåtte handlinger

en: Support
nb_NO: Støtte

en: Supported add-ons currently enabled
nb_NO: Støttede tilleggsprogrammer aktivert

en: Suriname
nb_NO: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
nb_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Sweden
nb_NO: Sverige

en: Swedish Krona
nb_NO: Svenske kroner

en: Swiss Franc
nb_NO: Sveitsiske Franc

en: Switzerland
nb_NO: Sveits

en: Synchronize menu
nb_NO: Synkroniser menyer

en: Syrian Arab Republic
nb_NO: Syria

en: Taiwan New Dollar
nb_NO: Taiwanske Nye Dollar

en: Tajikistan
nb_NO: Tadsjikistan

en: Template files
nb_NO: Malfiler

en: Templates
nb_NO: Maler

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Thai Baht (&#3647;)
nb_NO: Thailandske Baht (&#3647;)

en: Thank you
nb_NO: Mange takk

en: That directory seems to be accessible from the web. <strong>This is not safe</strong>. The most secure would be to move it outside of the web folder of your server
nb_NO: Den mappen ser ut til å være tilgjengelig på nettet. <strong>Dette er ikke sikker lagring</strong>. Det tryggeste vil være å flytte mappen til utsiden av web-mappen på serveren din.

en: That directory should at least have the permissions set to %s. Currently it is %s. You should adjust that directory permissions as upload or download might not work properly.
nb_NO: Den mappen bør minimum ha tillatelsen satt til %s. Nå er tillatelsen %s. Du bør endre tillatelsene da opplastinger og nedlastinger kanskje ikke fungerer ordentlig med nåværende innstillinger.

en: The FTP upload folder does not exist.
nb_NO: FTP-mappen eksisterer ikke.

en: The FTP upload folder is empty.
nb_NO: FTP-mappen er tom.

en: The content has been deleted.
nb_NO: Innholdet har blitt slettet.

en: The database has been cleaned up, you can now remove the plugin
nb_NO: Databasen har blitt renset, nå kan du fjerne pluginen

en: The file upload system has been completely rewritten. You can now drag and drop files and watch the upload progress. Additionally, we have also added some more settings and provide a security helper to make sure your setup is as secure as it can.
nb_NO: Filopplastingssystemet har blitt overskrevet. Du kan nå dra og slippe filer og se opplastingsstatus. I tillegg har vi lagt til flere innstillinger, og en sikkerhetshjelper som hjelper deg med å sikre at innstillingene dine er så sikre så mulig.

en: The folder does not exist.
nb_NO: Mappen eksisterer ikke.

en: The following pages have been created: %s
nb_NO: Følgende sider har blitt skapt: %s

en: The main plugin menu has been improved a lot, it is now less cluttered and better organised. The content lists now feature powerful filters to help you find the content you are looking for faster.
nb_NO: Hoved-pluginen har blitt forbedret mye. Den er ryddigere, og bedre organisert. Innholdslisten har nå kraftige filtre for å finne innholdet du ser etter raskere.

en: The menu has been created: <a href="%s">view menu</a>
nb_NO: Menyen har blitt laget: <a href="%s">se menyen</a>

en: The page title cannot be empty
nb_NO: Sidetittelen kan ikke være tom

en: The parameter %2$s of shortcode <code>[%1$s]</code> has an invalid value: <code>%3$s</code>
nb_NO: Parameteren %2$s i shortcoden <code>[%1$s]</code> har en ugyldig verdi: <code>%3$s</code>

en: The password and its confirmation do not match
nb_NO: Passordet og bekreftelsen er ikke like

en: The password must at least be composed of 5 characters. You will be requested to login again after your password gets changed. Leave these fields empty if you want to keep your current password
nb_NO: Passordet må bestå av minst 5 tegn. Du vil bli bedt om å logge inn igjen etter passordet er endret. La disse feltene stå tomme om du vil beholde nåværende passord.

en: The required pages and the navigation menu have been created
nb_NO: De nødvendige sidene og navigasjonsmenyen har blitt opprettet

en: The shortcode <code>[%1$s]</code> is missing required parameter: %2$s
nb_NO: Shortcoden <code>[%1$s]</code> mangler parameteren: %2$s

en: There are no files for that period.
nb_NO: Det er ingen filer for den perioden.

en: There are no files in that category.
nb_NO: Det er ingen filer i den kategorien.

en: There are no pages for that period.
nb_NO: Det er ingen Sider i den perioden.

en: There are no pages in that category.
nb_NO: Det er ingen Sider i den kategorien.

en: There is a quick installation to run before being able to publish your first private files and pages. It should be over in less than a minute!
nb_NO: Det er en rask installering som må kjøres før du kan publisere de første private filene og sidene. Det tar mindre enn ett minutt!

en: There is no address linked to that owner
nb_NO: Det er ingen adresse lenket til denne eieren

en: There is no content to show
nb_NO: Det er ikke noe innhold å vise

en: There is no such file attached to this private content
nb_NO: Det er ingen slik fil vedlagt til dette private innholdet

en: There was no missing page that could be created.
nb_NO: Det var ingen manglende sider å opprette.

en: Things that need your attention
nb_NO: Tings som trenger din oppmerksomhet

en: This content currently does not have any file attachment
nb_NO: Dette innholdet har ikke noe vedlegg på nåværende tidspunkt

en: This file type is not allowed. You can only upload: %s
nb_NO: Denne filtypen er ikke tillatt. Du kan kun laste opp %s

en: This folder can be used when you want to use files uploaded with FTP. This is handy when direct upload is failing for big files for instance.
nb_NO: Denne mappen kan brukes når du øneker å bruke filer opplastet med FTP. Dette kan være praktisk for eksempel om filen er for stor til å laste opp med den vanlige opplasteren.

en: This folder is the root folder for storing private files. This should preferably be located outside of the web server public area or secured using a <code>.htaccess</code> file
nb_NO: Denne mappen er rotmappen for å oppbevare private filer. Denne bør helst være lokalisert utenfor webserverens offentlige område, eller sikres ved å bruke en <code>.htaccess</code> -fil.

en: This page allows you to enter license key you have received when you purchased commercial addons.
nb_NO: Denne siden lar deg legge inn lisensnøklene du fikk da du kjøpte add-ons

en: This page requires login, you should not be here
nb_NO: Denne siden krever at du logger inn.

en: This page shows a form where the user can edit his account
nb_NO: Siden viser et skjema hvor brukeren kan redigere sin konto

en: This page shows a summary of the user account
nb_NO: Denne siden viser et sammendrag av brukerkontoen

en: Timor-Leste
nb_NO: Øst-Timor

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title or content
nb_NO: Tittel eller innhold

en: Title:
nb_NO: Tittel:

en: To:
nb_NO: Til:

en: Toggle advanced filters
nb_NO: Skru av/på avanserte filter

en: Toggle all permissions for this role
nb_NO: Skru av/på alle tillatelser for denne rollen

en: Toggle navigation
nb_NO: Skru av/på navigasjon

en: Toggle this permission for all roles
nb_NO: Skru av/på denne tillatelsen for alle roller

en: Trash
nb_NO: Papirkurv

en: Trinidad and Tobago
nb_NO: Trinidad og Tobago

en: Try to secure it
nb_NO: Prøv å sikre det.

en: Trying to cheat?
nb_NO: Prøver du å jukse?

en: Turkey
nb_NO: Kalkun

en: Turkish Lira (&#8378;)
nb_NO: Tyrkiske Lire (&#8378;)

en: Turks and Caicos Islands
nb_NO: Turks-og Caicosøyene

en: Type
nb_NO: Skriv

en: US Dollar (&#36;)
nb_NO: Amerikanske Dollar (&#36;)

en: Ukraine
nb_NO: Ukraina

en: Uninstall WP Customer Area
nb_NO: Avinstaller WP Customer Area

en: United Arab Emirates
nb_NO: De forente arabiske emirater

en: United Kingdom
nb_NO: Storbritannia

en: United States
nb_NO: USA

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Unknown errors.
nb_NO: Ukjente feil.

en: Unpublished
nb_NO: Upublisert

en: Update Content
nb_NO: Oppdater innhold

en: Update any content from front office
nb_NO: Oppdater alt innhold fra frontside

en: Update authored content
nb_NO: Oppdater forfattet innhold

en: Update owned content
nb_NO: Oppdater eid innhold

en: Update the plugin
nb_NO: Oppdaterer pluginen

en: Upload File
nb_NO: Last opp fil

en: Upload Logo
nb_NO: Last opp logo

en: Uploaded on %s
nb_NO: Lastet opp %s

en: Use skin
nb_NO: Bruk skinn

en: User
nb_NO: Bruker

en: User %1$s
nb_NO: Bruker %1$s

en: User Profile
nb_NO: Brukerprofil

en: User profiles can now store a home and a billing address. This is an essential information when managing your customers and will help building more CRM features into the plugin later on.
nb_NO: Brukerprofiler kan nå inneholde en kontor- og fakturaadresse. Dette er essensiell informasjon når du håndterer kunder, og hjelper til med å bygge flere CRM-funksjoner inn i pluginen senere.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Uzbekistan
nb_NO: Usbekistan

en: VAT Number
nb_NO: Organisasjonsnummer

en: Version: %s
nb_NO: Versjon: %s

en: View
nb_NO: Se

en: View account details
nb_NO: Se kontodetaljer

en: View all
nb_NO: Vis alle

en: View any private file
nb_NO: Se hvilke som helst private filer

en: View any private page
nb_NO: Se hvilken som helst privat Side

en: View private files
nb_NO: Se private filer

en: View private pages
nb_NO: Se private Sider

en: View profile
nb_NO: Vis profil

en: Virgin Islands (British)
nb_NO: Virgin-øyene (britisk)

en: Virgin Islands (USA)
nb_NO: Virgin-øyene (amerikansk)

en: Visible by
nb_NO: Synlig av

en: WP Customer Area - Logs
nb_NO: WP Customer Area – Logger

en: WP Customer Area - Plugin status
nb_NO: WP Customer Area - Plugin-status

en: WP Customer Area 6.0 is a major release which sees a lot of changes not only inside the plugin but also on the website.
nb_NO: WP Customer Area 6.0 er en større oppdatering som inneholder store endringer ikke bare i pluginen, men også på  hjemmesiden.

en: WP Customer Area 6.1 focuses mainly on making administrator's life easier, introducing event logging and a better administration panel.
nb_NO: WP Customer Area 6.1 fokuserer hovedsakelig på å gjøre det enklere for administrator, ved å introdusere hendelsesloggen og et bedre administrasjonspanel.

en: WP Customer Area 6.2 has been aimed at improving the attachments to private files and everything around that.
nb_NO: WP Customer Area 6.2 har hatt som mål å forbedre håndteringen av vedlagte filer og alt som berører den funksjonen.

en: WP Customer Area 6.3 has been aimed at improving customer relationship management and improving existing add-ons.
nb_NO: WP Customer Area 6.3 har som mål å forbedre håndteringen av kundeforhold og forbedre eksisterende add-ons

en: WP Customer Area 7.0 has got a new dress.
nb_NO: WP Customer Area 7.0 har fått et nytt stilsett

en: WP Customer Area Menu
nb_NO: WP Customer Area-meny

en: WP Customer Area Settings
nb_NO: WP Customer Area-innstillinger

en: WP Customer Area is a modular all-in-one solution to manage private content with WordPress.
nb_NO: WP Customer Area er en modulbasert alt-i-ett-løsning for å håndtere privat innhold i Wordpress.

en: WP Customer Area pages
nb_NO: WP Customer Area-sider

en: WP Customer Area will let you know after each update if you have the latest add-on release. Never forget to update them anymore!
nb_NO: WP Customer Area vil informere deg etter hver oppdatering om du har den siste add-on versjonen. På denne måten unngår du å glemme fremtidige oppdateringer!

en: WPCA - File Archives
nb_NO: WPCA – Filarkiv

en: WPCA - File Authors
nb_NO: WPCA – Filskapere

en: WPCA - File Categories
nb_NO: WPCA – Filkategorier

en: WPCA - Page Archives
nb_NO: WPCA – Sidearkiv

en: WPCA - Page Authors
nb_NO: WPCA – Sideforfattere

en: WPCA - Page Categories
nb_NO: WPCA – Filkategorier

en: WPCA - Recent Files
nb_NO: WPCA - Nylige filer

en: WPCA - Recent Pages
nb_NO: WPCA – Nylige Sider

en: Wallis and Futuna Islands
nb_NO: Wallis- og Futuna-øyene

en: We are introducing a new add-on to publish invoices for your customers. No more attaching files, there is a proper content type for invoices and we will soon add a lot around that (PDF generation, online payment, etc.).
nb_NO: Vi introduserer en ny add-on for å publisere fakturaer for kundene dine. Glem epost med vedlegg – nå kan du håndtere det direkte i WP Customer Area. Vi vil snart legge til PDF-genrerering, online betaling og mer.

en: We are introducing a new add-on which improves the file attachments: upload multiple attachments on the same private file, change the attachment caption and automatically add file type icons in front of the download links.
nb_NO: Vi introduserer en ny add-on som forbedrer filvedlegg: last opp flere vedlegg i samme private fil, endre tittelen på vedlegget, automatisk legg ved filikon foran nedlastingslenken.

en: We are introducing a new add-on which will allow protecting any kind of external post types. Posts created from third party plugins can be made private and assigned just like private pages or files.
nb_NO: Vi introduserer en ny add-on som lar deg beskytte en hvilken som helst ekstern innleggstype. Innlegg laget av tredjepartsplugins kan også gjøres beskyttet, akkurat som private sider eller filer.

en: We can try to protect it with a <code>.htaccess</code> file with the button below, but <strong>this only works for Apache servers</strong> (will do nothing if you are running nginx or IIS)
nb_NO: Vi kan forsøke å beskytte det med en <code>.htaccess</code>-fil med knappen under, men <strong>dette vil kun fungere på Apache-servere</strong>. Det vil ikke utgjøre noen forskjell om du kjører nginx eller IIS.

en: We have implemented a new setup assistant that will make it even easier to install the plugin. Updates will be smoother too.
nb_NO: Vi har implementert en ny setup-assistent som gjør installeringen av pluginen enda enklere. Oppdateringer blir også enklere.

en: Welcome to WP Customer Area %s
nb_NO: Velkommen til WP Customer Area %s

en: Western Sahara
nb_NO: Vest-Sahara

en: Western Samoa
nb_NO: Vest-Samoa

en: What's new
nb_NO: Hva er nytt

en: When dealing with private content and secure areas, keeping track of events is crucial. We have added a module to track what is happening within your private area.
nb_NO: Når du håndterer privat innhold og sikre områder på siden, er det viktig å logge hendelser. Vi har lagt til en modul som sporer hva som skjer inne på ditt private område.

en: While this time we do not have other big news than the new invoicing add-on, there have been lots of additions and fixes to the base plugin and the existing add-ons: 15 new features and 19 issues have been implemented/fixed.
nb_NO: Denne gangen er faktura-pluginen vår største nyhet, og i tillegg har det blitt lagt til mye nytt og feilrettinger til grunnsystemet, og til plugins. 15 nye funksjoner har blitt lagt til, og 19 feil har blitt rettet.

en: WordPress content folder
nb_NO: Mappe for Wordpress-innhold

en: Y/m/d
nb_NO: d/m, Y

en: Y/m/d - H:i:s
nb_NO: Å/m/d – T:m:s

en: Y/m/d g:i:s A
nb_NO: Y-m-d H:i:s

en: Yemen
nb_NO: Jemen

en: You
nb_NO: Du

en: You are not allowed to attach files to this kind of content
nb_NO: Du kan ikke legge ved filer med denne typen innhold.

en: You are not allowed to attach more than %d file | You are not allowed to attach more than %d files
nb_NO[0]: Du har ikke tillatelse til å legge til mer enn %d fil
nb_NO[1]: Du har ikke tillatelse til å legge ved mer enn %d filer.

en: You are not allowed to create this type of content.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette denne typen innhold.

en: You are not allowed to delete logs.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette logger.

en: You are not allowed to delete this item.
nb_NO: Du har ikke lov til å slettet denne.

en: You are not allowed to delete this post
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette dette innlegget

en: You are not allowed to do that
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å gjøre det

en: You are not allowed to move this item to trash.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å flytte dette objektet til papirkurven.

en: You are not allowed to remove attached files
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å fjerne vedlagte filer

en: You are not allowed to restore this item.
nb_NO: Du kan ikke gjenopprette dette objektet.

en: You are not allowed to select an owner
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å velge en eier

en: You are not allowed to update attached files
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å oppdatere vedlagte filer.

en: You are not allowed to view this page
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å se denne siden

en: You are not authorized to access this file
nb_NO: Du er ikke autorisert til å få tilgang til denne filen

en: You are not authorized to view this page
nb_NO: Du er ikke autorisert til å se denne siden

en: You can also manually edit that menu in the <a href="%1$s">Appearance &raquo; Menus</a> page.
nb_NO: Du kan også manuelt redigere menyen i <a href="%1$s">Utseende &raquo; på menyer</a>-siden.

en: You can disable this if you have your own theme template file for single posts. The theme file to look for or create should be called: %s.
nb_NO: Du kan deaktivere dette hvis du har din egen mal-fil for enkeltinnlegg. Temaet du skal se etter eller opprette bør hette: %s.

en: You can export all the settings to a JSON file. You can then use that file to restore your settings using the import settings field below.
nb_NO: Du kan eksportere alle innstillingene til en JSON-fil. DU kan deretter bruke den filen til å gjenopprette innstillingene ved å bruke importinnstillingene under.

en: You can import all the settings you had previously exported from a JSON file.
nb_NO: Du kan importere alle innstillingene du tidligere eksportere til en JSON-fil.

en: You can make your own skin, please refer to <a href="%1$s">our documentation about skins</a>.
nb_NO: Du kan lage ditt eget skinn, se i <a href="%1$s">dokumentasjonen</a> for mer hjelp.

en: You can review which menus are currently created on the <a href="%1$s">menus page</a>.
nb_NO: Du kan kikke på hvilke menyer som er satt opp på <a href="%1$s">menysiden</a>.

en: You can review which pages are currently created on the <a href="%1$s">pages settings page</a>.
nb_NO: Du kan se gjennom hvilke sider som blir laget under <a href="%1$s">sideinnstillingene</a>.

en: You can uncheck this if your theme includes support for WP Customer Area.
nb_NO: Du kan fjerne denne markering hvis temaet ditt inkluderer støtte for WP Customer Area.

en: You cannot attach files with the same name
nb_NO: Du kan ikke legge ved filer som har samme navn.

en: You currently have no files.
nb_NO: Du har ingen filer.

en: You currently have no pages.
nb_NO: Du har ingen Sider på nåværende tidspunkt.

en: You have not yet configured the plugin permissions.
nb_NO: Du har ikke konfigurtert plugin-tillatelsene.

en: You must select only a single owner, multiple owners are not handled for this action.
nb_NO: Du kan kun velge en enkelt eier, flere eiere er ikke gyldig for denne handlingen.

en: You must specify a post to delete
nb_NO: Du må spesifisere hvilket innlegg du vil slette

en: You must specify a post to edit
nb_NO: Du må spesifisere hvilket innlegg du vil redigere

en: You must specify the address
nb_NO: Du må spesifisere adresse

en: You must specify the owner
nb_NO: Du må spesifisere eier

en: You must supply a post ID to delete
nb_NO: Du må legge inn en innleggs-ID for å slette

en: You should really update the add-ons.
nb_NO: Du burde oppdatere installerte add-ons

en: Your can write a short description about you.
nb_NO: Her kan du skrive en kort beskrivelse av deg selv.

en: Your name
nb_NO: Navnet ditt

en: Your private area
nb_NO: Ditt private område

en: Your profile has been updated
nb_NO: Din profil er oppdatert

en: Your username cannot be changed.
nb_NO: Brukernavnet ditt kan ikke endres

en: Yourself
nb_NO: Deg

en: Zip/Postal code
nb_NO: Postnummer

en: and
nb_NO: og

[ctx: cuar_payment]
en: Add New
nb_NO: Legg til ny(tt)

[ctx: cuar_payment]
en: Add New Payment
nb_NO: Legg til ny betaling

[ctx: cuar_payment]
en: Edit Payment
nb_NO: Rediger betaling

[ctx: cuar_payment]
en: New Payment
nb_NO: Ny betaling

[ctx: cuar_payment]
en: Payment
nb_NO: Betaling

[ctx: cuar_payment]
en: Payments
nb_NO: Betalinger

[ctx: cuar_payment]
en: Search Payments
nb_NO: Søk etter betalinger

[ctx: cuar_payment]
en: View Payment
nb_NO: Se på betalinger

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New
nb_NO: Legg til nytt

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New Private File
nb_NO: Legg til ny privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Edit Private File
nb_NO: Rediger privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: File
nb_NO: Fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Files
nb_NO: Filer

[ctx: cuar_private_file]
en: New Private File
nb_NO: Ny privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found
nb_NO: Ingen private filer funnet

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found in Trash
nb_NO: Ingen private filer funnet i papirkurven

[ctx: cuar_private_file]
en: Parent Private File:
nb_NO: Forelderfil:

[ctx: cuar_private_file]
en: Private File
nb_NO: Privat fil

[ctx: cuar_private_file]
en: Private Files
nb_NO: Private Filer

[ctx: cuar_private_file]
en: Search Private Files
nb_NO: Søk i private filer

[ctx: cuar_private_file]
en: View Private File
nb_NO: Se på privat fil

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add New File Category
nb_NO: Legg til ny filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add or remove file categories
nb_NO: Legg til eller fjern filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: All File Categories
nb_NO: Alle filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Choose from the most used file categories
nb_NO: Velg fra de mest brukte filkategoriene

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Edit File Category
nb_NO: Rediger filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Categories
nb_NO: Filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Category
nb_NO: Filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: New File Category
nb_NO: Ny filkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category
nb_NO: Forelderkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category:
nb_NO: Forelderkategori

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Popular File Categories
nb_NO: Populære filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Search File Categories
nb_NO: Søk filkategorier

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Separate file categories with commas
nb_NO: Separer filkategorier med komma

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Update File Category
nb_NO: Oppdater filkategori

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New
nb_NO: Legg til nytt

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New Private Page
nb_NO: Legg til ny privat side

[ctx: cuar_private_page]
en: Edit Private Page
nb_NO: Rediger privat side

[ctx: cuar_private_page]
en: New Private Page
nb_NO: Ny privat side

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found
nb_NO: Ingen private sider funnet

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found in Trash
nb_NO: Ingen private sider funnet i papirkurven.

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
nb_NO: Side

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
nb_NO: Sider

[ctx: cuar_private_page]
en: Parent Private Page:
nb_NO: Forelderside:

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Page
nb_NO: Privat side

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Pages
nb_NO: Private Sider

[ctx: cuar_private_page]
en: Search Private Pages
nb_NO: Søk i private sider

[ctx: cuar_private_page]
en: View Private Page
nb_NO: Se på privat side

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Add New Page Category
nb_NO: Legg til ny sidekategori

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Add or remove page categories
nb_NO: Legg til eller slett kategorier

[ctx: cuar_private_page_category]
en: All Page Categories
nb_NO: Alle sidekategorier

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Choose from the most used page categories
nb_NO: Velg fra de mest bruke sidekategoriene

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Edit Page Category
nb_NO: Rediger sidekategori

[ctx: cuar_private_page_category]
en: New Page Category
nb_NO: Ny sidekategori

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Page Categories
nb_NO: Sidekategorier

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Page Category
nb_NO: Sidekategori

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Parent Page Category
nb_NO: Forelderkategori

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Parent Page Category:
nb_NO: Fordeldersidekategori

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Popular Page Categories
nb_NO: Populære sidekategorier

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Search Page Categories
nb_NO: Søk i sidekategorier

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Separate page categories with commas
nb_NO: Separer sidekategorier med komma

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Update Page Category
nb_NO: Oppdater sidekategori

en: htaccess file could not be copied. Please do it manually using FTP or SSH.
nb_NO: htaccess-filen kunne ikke kopieres. Vennligst gjør det manuelt gjennom FTP eller SSH.

en: in
nb_NO: i

en: must be an integer
nb_NO: må være en integer

en: must be greater than %s
nb_NO: må være større enn %s

en: must be lower than %s
nb_NO: må være lavere enn %s

[ctx: pagination_parameter_name (should not be "page")]
en: page-num
nb_NO: side-num

en: unknown
nb_NO: ukjent

en: version %s
nb_NO: versjon %s

en: we have added shortcodes to display the navigation menu, list protected content, etc. You will now be able to easily build custom pages with a list of the content you want to pull for the connected user.
nb_NO: vi har lagt til shortcodes for å vise navigasjonsmenyen, liste opp beskyttet innhold osv. Du kan nå altså enkelt bygge egne sider med lister med innhold du ønsker, hentet fra den innloggede brukeren.

en: you cannot select multiple terms.
nb_NO: du kan ikke velge flere vilkår.
