WP Customer Area - en to pl_PL translation catalogue (963 entries)

en:  cannot be empty
pl_PL: nie może być pusty

en:  is not a valid email
pl_PL: nie jest poprawnym adresem e-mail

en:  is not a valid post
pl_PL: nie jest poprawnym postem

en:  is not a valid role
pl_PL: nieprawidłowa rola

en:  is not a valid value
pl_PL: jest niepoprawną wartością

en: %1$s file | %1$s files
pl_PL[0]: %1$s plik
pl_PL[1]: %1$s plików
pl_PL[2]: %1$s plików
pl_PL[3]: %1$s pliki

en: %1$s is not a valid email address.
pl_PL: %1$s nie jest poprawnym adresem email.

en: %1$s is not a valid integer
pl_PL: %1$s nie jest poprawnym numerem

en: %1$s is not a valid number
pl_PL: %1$s nie jest poprawnym numerem

en: %1$s is required.
pl_PL: %1$s jest wymagane.

en: %1$s must be greater than %2$s
pl_PL: %1$s musi być większe niż %2$s

en: %1$s must be lower than %2$s
pl_PL: %1$s musi być mniejsze niż %2$s

en: %1$s must contain at least %2$s characters
pl_PL: %1$s musi zawierać minimalnie %2$s znaków

en: %1$s must contain at most %2$s characters
pl_PL: %1$s musi zawierać maksymalnie %2$s znaków

en: %d attachment | %d attachments
pl_PL[0]: %d załącznik
pl_PL[1]: %d załączniki
pl_PL[2]: %d załączniki
pl_PL[3]: %d załączniki

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: %s page has been deleted | %s pages have been deleted
pl_PL[0]: %s strona została usunięta
pl_PL[1]: %s stron zostało usuniętych
pl_PL[2]: %s stron zostało usuniętych
pl_PL[3]: %s stron zostało usuniętych

en: %s: %d hook(s)
pl_PL: %s: %d kotwica(e)

en: %s: %d template(s)
pl_PL: %s: %s szablon(y)

en: &#197;land Islands
pl_PL: Wyspy &#197;landzkie

en: (current)
pl_PL: (aktualny)

en: <a href="%s">Public URL to a test file in that folder</a>. Response code: %s. File content: %s
pl_PL: <a href="%s">Publiczny URL to testu pliku w tym folderze</a>. Response kod: %s. Zawaartość pliku: %s

en: <strong>Error: </strong>WP Customer Area add-ons are active but the main plugin is not installed!
pl_PL: <strong>Error: </strong>dodatki WP Customer Area są aktywne, ale główna wtyczka nie jest zainstalowana!

en: <strong>Leave empty to use default folder</strong>:<br/><code>%s</code>
pl_PL: <strong>Pozostaw puste aby użyć domyślnego folderu</strong>:<br/><code>%s</code>

en: <strong>WP Customer Area</strong> %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you will enjoy using it.
pl_PL: <strong>WP Customer Area</strong> %s jest bardziej potężny, stabilny i bezpieczni niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy nadzieję że będziesz używał go z przyjemnością.

en: <strong>WP Customer Area</strong> has detected some potential issues:
pl_PL: <strong> WP Customer Area</strong> wykrył kilka potencjalnych problemów:

en: A method must be specified (copy|move|noop) in the extra parameter
pl_PL: Metoda (copy|move|noop) musi być określona w dodatkowym parametrze

en: A path must be specified in the extra parameter
pl_PL: Ścieżka musi być zdefiniowana w dodatkowym parametrze

en: A small post-summer-break update
pl_PL: Mała aktualizacja post-summer-break

en: Abandoned
pl_PL: Porzucone

en: About
pl_PL: O tej wersji

en: About WP Customer Area
pl_PL: O WP Customer Area

en: Access files
pl_PL: Dostęp do plików

en: Access pages
pl_PL: Dostęp do stron

en: Access payments
pl_PL: Zobacz platności

en: Access the WordPress admin area
pl_PL: Dostęp do panelu administrator Wordpress

en: Account - Details
pl_PL: Konto - szczegóły

en: Account - Edit
pl_PL: Konto - edycja

en: Account - Home
pl_PL: Konto - Home

en: Account details
pl_PL: Szczegóły konta

en: Actions and filters
pl_PL: Akcje i filtry

en: Actions only
pl_PL: Tylko akcje

en: Add a menu
pl_PL: Dodaj menu

en: Add file attachments
pl_PL: Dodaj załączniki

en: Add new
pl_PL: Dodaj nowe

en: Add note
pl_PL: Dodaj adnotację

en: Add payment manually
pl_PL: Dodaj płatność ręcznie

en: Add-on
pl_PL: Wtyczka

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: Add-ons &amp; themes
pl_PL: Dodatki &amp; motywy

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address ID must be specified
pl_PL: Adres ID musi być określony

en: Address Manager
pl_PL: Adres Menager

en: Addresses
pl_PL: Adresy

en: Admin theme
pl_PL: Motyw panelu administratora

en: Administration Area
pl_PL: Administracja

en: Afghanistan
pl_PL: Afganistan

en: Algeria
pl_PL: Algieria

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All %s
pl_PL: Wszystkie %s

en: Allow payments through this gateway
pl_PL: Zezwól na płatność w tym systemie płatności

en: American Samoa
pl_PL: Samoa Amerykańskie

en: Amount
pl_PL: Ilość

en: An error happened while copying %1$s from the server folder %2$s
pl_PL: Wystąpił błąd podczas kopiowania %1$s z folderu serwera %2$s

en: An error happened while copying %s from the FTP folder
pl_PL: Wystąpił błąd podczas kopiowania %s z folderu FTP

en: An error happened while uploading your file: %s
pl_PL: Wystąpił błąd w czasie przesyłania pliku: %s

en: An unknown error happened while uploading your file.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd w czasie przesyłania pliku.

en: And more!
pl_PL: I więcej

en: Andorra
pl_PL: Andora

en: Antarctica
pl_PL: Antarktyda

en: Antigua and Barbuda
pl_PL: Antigua i Barbuda

en: Any
pl_PL: Dowolne

en: Any Role
pl_PL: Dowolna rola

en: Any type
pl_PL: Dowolny typ

en: Archives
pl_PL: Archiwum

en: Are you sure that you want ignore this warning? You can also manually edit your menu in the page: "Appearance > Menus".
pl_PL: Jesteś pewny że chcesz zignorować to ostrzeżenie? Możesz również ręcznie edytować menu na stronie: "Wygląd > Menu".

en: Are you sure that you want to associate this address with that owner?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz powiązać ten adres z tym właścicielem?

en: Are you sure that you want to clear current menu and create it again from scratch (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz wyczyścić obecne menu i utworzyć je ponownie od zera (tej operacji nie będzie można cofnąć)?

en: Are you sure that you want to create all the pages that are currently missing (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewny że chcesz stworzyć wszystkie strony których obecnie brakuje (tej operacji nie da się cofnąć)?

en: Are you sure that you want to create the menu (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewny że chcesz utworzyć menu (ta operacja nie będzie mogła być cofnięta)

en: Are you sure that you want to delete all existing pages and recreate them (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewny że chcesz usunąć wszystkie istniejące strony i odtworzyć ja na nowo (tej operacji nie da się przywrócić)?

en: Are you sure that you want to delete everything related to WP Customer Area (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć wszystko związanego z WP Customer Area (tej operacji nie da się przywrócić)?

en: Are you sure that you want to delete this content?
pl_PL: Czy jesteś pewny że chcesz usunąć tą zawartość?

en: Are you sure that you want to delete this note?
pl_PL: Czy na pewno usunąć tą adnotację?

en: Are you sure that you want to delete those pages (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz usunąć te strony (tej operacji nie da się przywrócić)?

en: Are you sure that you want to recreate the main navigation menu (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz utworzyć ponownie główne menu nawigacji (tej operacji nie da się przywrócić)?

en: Are you sure that you want to reset all the settings to their default values (this operation cannot be undone)?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz zresetować wszystkie ustawienia do wartości domyślnych (tej operacji nie da się przywrócić)?

en: Are you sure?
pl_PL: Jesteś pewny?

en: Argentina
pl_PL: Argentyna

en: As with any new release, we constantly provide bug fixes. This update is no exception with no less than 20 issues corrected.
pl_PL: Pomimo braku nowych wydań, cały czas dostarczamy nowe łatki. Ta aktualizacja nie jest wyjątkiem - zawiera 20 poprawione problemy.

en: As with any new release, we constantly provide bug fixes. This update is no exception with no less than 23 issues corrected.
pl_PL: Pomimo braku nowych wydań, cały czas dostarczamy nowe łatki. Ta aktualizacja nie jest wyjątkiem - zawiera 23 poprawione problemy.

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Assign categories
pl_PL: Przypisz kategorie

en: Assigned to
pl_PL: Przypisano do

en: Assignment
pl_PL: Zadanie

en: Attach selected file(s)
pl_PL: Załącz zaznaczony plik(i)

en: Attached Files
pl_PL: Załączone pliki

en: Attached files
pl_PL: Załączone pliki

en: Attachment added
pl_PL: Załącznik dodany

en: Attachment removed
pl_PL: Załącznik usunięty

en: Attachment updated
pl_PL: Załącznik uaktualniony

en: Attachment:
pl_PL: Załącznik:

en: Australian Dollar (&#36;)
pl_PL: Australijski Dolar (&#36;)

en: Author
pl_PL: Autor

en: Author Archive
pl_PL: Archiwum Autora

en: Azerbaijan
pl_PL: Azerbejdżan

en: Back-office
pl_PL: Zaplecze

en: Bahamas
pl_PL: Bahamy

en: Bahrain
pl_PL: Bahrajn

en: Bangladesh
pl_PL: Bangladesz

en: Belarus
pl_PL: Białoruś

en: Belgium
pl_PL: Belgia

en: Bermuda
pl_PL: Bermudy

en: Better add-on version detection
pl_PL: Lepsze wykrywanie wersji dodatków

en: Better admin panel
pl_PL: Lepszy panel administracyjny

en: Better ownership control
pl_PL: Lepsza kontrola własności

en: Better permissions
pl_PL: Lepsze uprawnienia

en: Between
pl_PL: Pomiędzy

en: Billing address
pl_PL: Adres fakturowania

en: Biography
pl_PL: Biografia

en: Bolivia
pl_PL: Boliwia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
pl_PL: Holandia Karaibska

en: Bosnia and Herzegovina
pl_PL: Bośnia i Hercegowina

en: Bouvet Island
pl_PL: Wyspa Bouveta

en: Brazil
pl_PL: Brazylia

en: Brazilian Real (R&#36;)
pl_PL: Brazylijski Real (R&#36;)

en: British Indian Ocean Territory
pl_PL: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: Brunei Darrussalam
pl_PL: Państwo Brunei Darussalam

en: Bulgaria
pl_PL: Bułgaria

en: Bypass moderation (content is automatically published)
pl_PL: Ominięcie moderacji (treść zostanie automatycznie opublikowana)

en: Cambodia
pl_PL: Kambodża

en: Cameroon
pl_PL: Kamerun

en: Canada
pl_PL: Kanada

en: Canadian Dollar (&#36;)
pl_PL: Kanadyjski Dolar (&#36;)

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Capabilities
pl_PL: Uprawnienia

en: Capabilities Manager
pl_PL: Menadżer uprawnień

en: Cape Verde
pl_PL: Republika Zielonego Przylądka

en: Caption:
pl_PL: Podpis:

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category Archive
pl_PL: Archiwum Kategorii

en: Category:
pl_PL: Kategoria:

en: Cayman Islands
pl_PL: Kajmany

en: Central African Republic
pl_PL: Republika Środkowoafrykańska

en: Chad
pl_PL: Czad

en: Change log
pl_PL: Lista zmian

en: Change permissions
pl_PL: Zmień uprawnienia

en: Check this to enable the private pages add-on.
pl_PL: Kliknij tutaj by włączyć dodatek do stron prywatnych.

en: Check versions again
pl_PL: Sprawdź wersje ponownie

en: Checking license...
pl_PL: Sprawdzanie licencji

en: Checkout
pl_PL: Zarezerwuj

en: China
pl_PL: Chiny

en: Christmas Island
pl_PL: Wyspa Bożego Narodzenia

en: City
pl_PL: Miejscowość

en: Classic upload
pl_PL: Klasyczne wgrywanie

en: Clean-up database
pl_PL: Wyczyść bazę danych

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear the address
pl_PL: Wyczyść adres

en: Click to edit...
pl_PL: Kliknij aby edytować...

en: Cocos Islands
pl_PL: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl_PL: Kolumbia

en: Comoros
pl_PL: Komory

en: Company
pl_PL: Firma

en: Complete
pl_PL: Kompletny

en: Configure permissions
pl_PL: Skonfiguruj uprawnienia

en: Congo, Democratic People's Republic
pl_PL: Ludowa Republika Konga

en: Congo, Republic of
pl_PL: Republika Kongo

en: Contact information
pl_PL: Informacje kontaktowe

en: Container Owner
pl_PL: Właściciel zbioru

en: Content creation
pl_PL: Tworzenie treści

en: Content creation (from front-office)
pl_PL: Tworzenie treści (z front office)

en: Content edition
pl_PL: Edycja treści

en: Content edition (from front-office)
pl_PL: Edycja treści (z front office)

en: Content queries
pl_PL: Przeszukiwanie treści

en: Content removal (from front-office)
pl_PL: Usunięcie treści (z front office)

en: Content update (from front-office)
pl_PL: Aktualizacja treści (z front-office)

en: Content viewed
pl_PL: Przejrzana zawartość

en: Continue
pl_PL: Dalej

en: Conversations: Close conversation
pl_PL: Konwersacje: Zamknij konwersację

en: Cook Islands
pl_PL: Wyspy Cooka

en: Copy the file (do not delete it from the FTP folder)
pl_PL: Kopiuj plik (nie usuwaj go z folderu FTP)

en: Costa Rica
pl_PL: Kostaryka

en: Cote d'Ivoire
pl_PL: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Could not create the menu. %s
pl_PL: Nie można było utworzyć menu. %s

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Create content from front office
pl_PL: Utwórz treść z front office

en: Create folder
pl_PL: Utwórz folder

en: Create it &raquo;
pl_PL: Utwórz to &raquo;

en: Create missing pages
pl_PL: Utwórz brakujące strony

en: Create pages and menu
pl_PL: Stwórz strony i menu

en: Create the menu
pl_PL: Utwórz menu

en: Create/Edit files
pl_PL: Utwórz/edytuj pliki

en: Create/Edit pages
pl_PL: Utwórz/edytuj stronę

en: Create/Edit payments
pl_PL: Stwórz/Edytuj płatność

en: Created By
pl_PL: Utworzone przez

en: Created between
pl_PL: Utworzony pomiędzy

en: Created by
pl_PL: Utworzony przez

en: Created on
pl_PL: Utworzony dnia

en: Croatia/Hrvatska
pl_PL: Chorwacja

en: Cuba
pl_PL: Kuba

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Current
pl_PL: Obecnie

en: Current owner:
pl_PL: Obecny właściciel:

en: Current theme folder
pl_PL: Aktualny folder motywu

en: Current version
pl_PL: Obecna wersja

en: Customer Page - %s
pl_PL: Strona Klienta - %s

en: Customer Pages
pl_PL: Strony klienta

en: Cyprus
pl_PL: Cypr

en: Czech Koruna
pl_PL: Korona czeska

en: Czech Republic
pl_PL: Czechy

en: Danish Krone
pl_PL: Korona duńska

en: Dashboard
pl_PL: Pulpit

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Archive
pl_PL: Archiwum daty

[ctx: Date picker text]
en: Clear
pl_PL: Wyczyść

[ctx: Date picker text]
en: Show a different month
pl_PL: Pokaż inny miesiąc

[ctx: Date picker text]
en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Debug templates
pl_PL: Zdebuguj szablony

en: Default category
pl_PL: Kategoria domyślna

en: Default gateway
pl_PL: Domyślny system płatności

en: Default owners
pl_PL: Właściciel domyślny

en: Define how many items to allow on the dashboard page. -1 will show all items.
pl_PL: Zdefiniuj jak wiele pozycji może być wyświetlanych na stronie tablicy. -1 pokaże wszystkie elementy.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Content
pl_PL: Usuń treść

en: Delete all events permanently
pl_PL: Usuń trwale wszystkie wydarzenia

en: Delete all existing pages and recreate them.
pl_PL: Usuń wszystkie istniejące strony i utwórz je na nowo.

en: Delete and recreate the main navigation menu.
pl_PL: Usuń i stwórz na nowo główne menu nawigacyjne.

en: Delete any content from front office
pl_PL: Usuń dowolną treść z front office

en: Delete authored content
pl_PL: Usuń treść której jesteś autorem

en: Delete categories
pl_PL: Usuń kategorie

en: Delete existing &amp; create new &raquo;
pl_PL: Usuń istniejące &amp; utwórz nowe &raquo;

en: Delete files
pl_PL: Usuń pliki

en: Delete orphan pages
pl_PL: Usuń strony sieroty

en: Delete owned content
pl_PL: Usuń treść której jesteś właścicielem

en: Delete pages
pl_PL: Usuń strony

en: Delete payments
pl_PL: Usuń płatność

en: Delete permanently
pl_PL: Usuń całkowicie

en: Denmark
pl_PL: Dania

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Display name
pl_PL: Wyświetlana nazwa

en: Djibouti
pl_PL: Dżibuti

en: Do you really want to clear the address?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyczyścić adres?

en: Do you really want to remove this file?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć plik?

en: Do you really want to replace current address?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zastąpić bieżący adres?

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Dominica
pl_PL: Dominika

en: Dominican Republic
pl_PL: Dominikana

en: Done
pl_PL: Skończone

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download all attachments
pl_PL: Pobierz wszystkie załączniki

en: Download updated add-ons
pl_PL: Pobierz uaktualnione wtyczki

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Drag and drop files here, they will be uploaded to the private folder.
pl_PL: Przeciągnij i upuść pliki tutaj, będą one wgrane do prywatnego folderu.

en: Drop your files here or click me!
pl_PL: Przeciągnij pliki tutaj albo kliknij mnie!

en: East Timor
pl_PL: Wschodni Timor

en: Ecuador
pl_PL: Ekwador

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Edit account
pl_PL: Edytuj konto

en: Edit account details
pl_PL: Edytuj szczegóły konta

en: Edit categories
pl_PL: Edytuj kategorie

en: Edit it &raquo;
pl_PL: Edytuj to &raquo;

en: Egypt
pl_PL: Egipt

en: El Salvador
pl_PL: Salwador

en: Email
pl_PL: e-mail

en: Email Address
pl_PL: E-mail

en: Empty Trash
pl_PL: Opróżnij kosz

en: Empty terms:
pl_PL: Wolne terminy:

en: Enable add-on
pl_PL: Włącz dodatek

en: Enable error logging to a file
pl_PL: Zezwól na log błędów do pliku

en: Enable moderation when new content is submitted by a user.
pl_PL: Umożliw moderację podczas wprowadzania nowej treści przez użytkownika.

en: Enable the rich editor when editing content.
pl_PL: Włącz zaawansowany edytor podczas edytowania treści.

en: Enhanced Files
pl_PL: Ulepszone Pliki

en: Enhanced display control
pl_PL: Ulepszone ustawienia wyświetlania

en: Equatorial Guinea
pl_PL: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl_PL: Erytrea

en: Error while changing permissions. PHP probably does not have the required permissions. Please do it manually using FTP or SSH.
pl_PL: Błąd podczas zmiany uprawnień. Prawdopodobnie PHP nie posiada wymaganych uprawnień. Proszę zrób to ręcznie używając FTP lub SSH.

en: Error: you must choose an owner first
pl_PL: Błąd: musisz najpierw wybrać właściciela

en: Ethiopia
pl_PL: Etiopia

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Event type
pl_PL: Typ Wydarzenia

en: Exceeded filesize limit.
pl_PL: Przekroczony rozmiar pliku.

en: Existing add-ons have been much improved: 17 new features and over 14 issues fixes. For instance, notifications are now sent in HTML format using a clean professional template.
pl_PL: Istniejące dodatki zostały udoskonalone: 17 nowych opcji i ponad 14 naprawionych problemów. Na przykład powiadomienia są teraz wysyłane w formacie HTML używając przejrzystych, profesjonalnych szablonów.

en: Export settings
pl_PL: Ustawienia Eksportu

en: Extra info
pl_PL: Dodatkowa informacja

en: FILE | FILES
pl_PL[0]: PLIK
pl_PL[1]: PLIKÓW
pl_PL[2]: PLIKÓW
pl_PL[3]: PLIKI

en: FTP uploads folder
pl_PL: Folder ftp

en: Failed
pl_PL: Niepowodzenie

en: Failed to contact server
pl_PL: Nieudany kontakt z serwerem

en: Falkland Islands
pl_PL: Falklandy

en: Faroe Islands
pl_PL: Wyspy Owcze

en: Feeling ready?
pl_PL: Jesteś gotowy?

en: Fiji
pl_PL: Fidżi

en: File
pl_PL: Plik

en: File Storage
pl_PL: Przechowywanie plików

en: File Upload
pl_PL: Załaduj plik

en: File downloaded
pl_PL: Plik pobrany

en: File not found
pl_PL: Plik nie znaleziony

en: File storage
pl_PL: Magazyn plików

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Files created by %1$s
pl_PL: Pliki utworzone przez %1$s

en: Files published in %1$s
pl_PL: Pliki opublikowane w %1$s

en: Files published in %2$s %1$s
pl_PL: Pliki opublikowane w %2$s %1$s

en: Files under %1$s
pl_PL: Pliki pod %1$s

en: Files you created
pl_PL: Pliki utworzone przez Ciebie

en: Filter %1$s List
pl_PL: Filtr %1$s Listy

en: Filter Log Event List
pl_PL: Filtruj listę dziennika wydarzeń

en: Filter Payment List
pl_PL: Filtruj listę płatności

en: Filter events
pl_PL: Filtr wydarzeń

en: Filter payments
pl_PL: Filtruj płatności

en: Filters only
pl_PL: Tylko filtry

en: Finland
pl_PL: Finlandia

en: First name
pl_PL: Imię

en: Fix these potential issues
pl_PL: Napraw te potencjalne sprawy

en: Folder could not be created
pl_PL: Nie można utworzyć katalogu

en: For those who have the Enhanced Files add-on, you can now download all attached files with a single click.
pl_PL: Dla tych, którzy mają dodatek Ulepszone Pliki, już teraz możecie pobierać wszystkie pliki jednym kliknięciem.

en: Force your users to read and agree your terms and conditions
pl_PL: Wymuś na użytkownikach przeczytanie i akceptację regulaminu

en: France
pl_PL: Francja

en: French Guiana
pl_PL: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl_PL: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl_PL: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: From:
pl_PL: Od:

en: Front-office
pl_PL: Zaplecze

en: Frontend Integration
pl_PL: Integracja ze stroną (widziana przez klienta)

en: Frontend editor enhancements
pl_PL: Ulepszony edytor wizualny

en: Gateway
pl_PL: Bramka

en: Gateways
pl_PL: Systemy płatności

en: General
pl_PL: Podstawowe

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia podstawowe

en: General settings
pl_PL: Ustawienia podstawowe

en: Georgia
pl_PL: Gruzja

en: Germany
pl_PL: Niemcy

en: Get file
pl_PL: Pobierz plik

en: Get from server FTP folder
pl_PL: Pobierz z folderu FTP serwera

en: Get latest add-ons from your account
pl_PL: Pobierz ostatnie wtyczki z twojego konta

en: Getting started tutorial
pl_PL: Jak zacząć - tutorial

en: Global
pl_PL: Globalnie

en: Greece
pl_PL: Grecja

en: Greenland
pl_PL: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl_PL: Gwadelupa

en: Guatemala
pl_PL: Gwatemala

en: Guinea
pl_PL: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl_PL: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl_PL: Gujana

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Heard and McDonald Islands
pl_PL: Wyspy Heard i McDonalda

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Holy See (City Vatican State)
pl_PL: Stolica Apostolska (Watykan)

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Home address
pl_PL: Adres domowy

en: Hong Kong
pl_PL: Hongkong

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
pl_PL: Dolar hongkoński (&#36;)

en: How do you want to add the files?
pl_PL: Jak chcesz dodać te pliki?

en: Hungarian Forint
pl_PL: Forint

en: Hungary
pl_PL: Węgry

en: IP address
pl_PL: adres IP

en: Iceland
pl_PL: Islandia

en: If you check this box, WP Customer Area will only generate a log event the first time a user is downloading a private file. There will be a single event per user and per file. Else, each time a user is downloading a private file, an event will be generated.
pl_PL: Jeżeli zaznaczysz to pole, WP Customer Area będzie generowało zdarzenie dziennika tylko podczas pierwszego pobrania prywatnego pliku. Pojawi się pojedyncze zdarzenie dla użytkownika i pliku. W innym razie, każde pobranie prywatnego pliku będzie generowało zdarzenie.

en: If you check this box, WP Customer Area will only generate a log event the first time a user is viewing private content. There will be a single event per user and per content. Else, each time a user is viewing a private content, an event will be generated.
pl_PL: Jeżeli zaznaczysz to okienko, WP Customer Area wygeneruje pojedynczy dziennik zdarzeń dla pierwszego wejścia do prywatnej zawartości przez użytkownika. Będzie jedno zdarzenie dla użytkownika dla zawartości. Inaczej za każdym razem gdy użytkownik będzie przeglądał prywatną treść będzie generowane zdarzenie.

en: If you ignore this warning, there may be unexpected behaviour from the plugin. You may also be missing on security patches and bug fixes.
pl_PL: Jeżeli zignorujesz to ostrzeżenie, mogą się pojawić nieoczekiwane zachowania wtyczki. Możesz także być pozbawiony uaktualnień bezpieczeństwa i błędów.

en: Ignore this warning
pl_PL: Ignoruj to ostrzeżenie

en: Ignore until next update
pl_PL: Ignoruj do kolejnej aktualizacji

en: Ignore warning
pl_PL: Ignoruj ostrzeżenie

en: Import settings
pl_PL: Importuj ustawienia

en: Improved setup &amp; updates
pl_PL: Udoskonalone ustawienia &amp; aktualizacje

en: Improvements and bug fixes
pl_PL: Udoskonalenia i poprawione błędy

en: Includes the WP Customer Area skin to provide a stylesheet for the plugin.
pl_PL: Zawartość wyglądu WP Customer Area zawiera szablon styli dla wtyczki.

en: India
pl_PL: Indie

en: Indian Rupee (&#8377;)
pl_PL: Rupia Indyjska (&#8377;)

en: Indonesia
pl_PL: Indonezja

en: Install WP Customer Area
pl_PL: Zainstaluj WP Customer Area

en: Installed add-ons
pl_PL: Zainstalowane dodatki

en: Installer
pl_PL: Instalator

en: Invalid arguments. Cannot create payment.
pl_PL: Niewłaściwa wartość. Nie można utworzyć płatności.

en: Invalid owner
pl_PL: Niewłaściwy właściciel

en: Invalid parameters. No file sent
pl_PL: Niewłaściwe parametry. Plik nie wysłany

en: Invoices can now be downloaded as PDF files. A simple template is provided but you can make your own very easily too!
pl_PL: Faktury mogą być pobierane jako pliki PDF. Prosty szablon jest dostarczony, ale bardzo prosto możesz zrobić swój własny!

en: Invoicing
pl_PL: Fakturowanie

en: Iranian Rial (&#65020;)
pl_PL: Rial Irański (&#65020;)

en: Iraq
pl_PL: Irak

en: Ireland
pl_PL: Irlandia

en: Isle of Man
pl_PL: Wyspa Man

en: Israel
pl_PL: Izrael

en: Israeli Shekel (&#8362;)
pl_PL: Izraelski Szekl (&#8362;)

en: Issue #%d
pl_PL: Problem #%d

en: Italy
pl_PL: Włochy

en: Jamaica
pl_PL: Jamajka

en: Japan
pl_PL: Japonia

en: Japanese Yen (&yen;)
pl_PL: Jen (&yen;)

en: Jordan
pl_PL: Jordania

en: Kazakhstan
pl_PL: Kazahstan

en: Kenya
pl_PL: Kenia

en: Kuwait
pl_PL: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl_PL: Kirgistan

en: Lao People's Democratic Republic
pl_PL: Laos

en: Last Modified
pl_PL: Ostatnia modyfikacja

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Latvia
pl_PL: Łotwa

en: Le&oacute;n
pl_PL: Leon

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Lebanon
pl_PL: Liban

en: Let's go!
pl_PL: Do dzieła!

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl_PL: Libia

en: License Keys
pl_PL: Klucze licencyjne

en: License keys for commercial add-ons
pl_PL: Klucz licencji dla komercyjnych dodaków

en: Link to %s
pl_PL: Odnośnik do %s

en: List all files
pl_PL: Lista wszystkich plików

en: List all pages
pl_PL: Wyświetl wszystkie strony

en: List all payments
pl_PL: Lista wszystkich płatności

en: Listing of all actions and filters
pl_PL: Listowanie wszystkich akcji i filtrów

en: Lithuania
pl_PL: Litwa

en: Live from the blog
pl_PL: Na żywo z bloga

en: Log events
pl_PL: Logi wydarzeń

en: Logging
pl_PL: Logowanie

en: Login
pl_PL: Zaloguj się

en: Logo URL
pl_PL: Odnośnik do logo

en: Logout
pl_PL: Wyloguj

en: Logs
pl_PL: Logi

en: Luxembourg
pl_PL: Luksemburg

en: M&aacute;laga
pl_PL: Malaga

en: Macau
pl_PL: Makau

en: Madagascar
pl_PL: Madagaskar

en: Madrid
pl_PL: Madryt

en: Main Navigation Menu
pl_PL: Główne menu nawigacyjne

en: Main plugin folder
pl_PL: Główny folder wtyczki

en: Malaysia
pl_PL: Malezja

en: Malaysian Ringgit
pl_PL: Malezyjski Ringgit

en: Maldives
pl_PL: Malediwy

en: Manage %1$s
pl_PL: Zarządzaj %1$s

en: Manage %s
pl_PL: Zarządzaj %s

en: Manage account
pl_PL: Zarządzaj kontem

en: Manage categories
pl_PL: Zarządzaj kategoriami

en: Manage file attachments
pl_PL: Zarządzaj załącznikami

en: Mark payment as %s
pl_PL: Oznacz płatność jako %s

en: Marshall Islands
pl_PL: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl_PL: Martynika

en: Mauritania
pl_PL: Mauretania

en: Max. number of posts:
pl_PL: Maks. liczba wpisów:

en: Mayotte
pl_PL: Majotta

en: Message shown when no posts:
pl_PL: Wiadomość wyświetlana, gdy brak wpisów:

en: Message to show on the checkout page.
pl_PL: Wiadomość do do wyświetlenia po zakończeniu płatności.

en: Message to show once the payment is validated by the user.
pl_PL: Wiadomość do wyświetlenia po weryfikacji płatności przez użytkownika.

en: Messages
pl_PL: Wiadomości

en: Mexican Peso (&#36;)
pl_PL: Peso meksykańskie (&#36;)

en: Mexico
pl_PL: Meksyk

en: Micronesia
pl_PL: Mikronezja

en: Missed schedule
pl_PL: Przegapiono datę publikacji

en: Missing front-office pages
pl_PL: Brakuje stron front-office'u

en: Missing navigation menu
pl_PL: Brakuje menu nawigacyjnego

en: Missing parameters
pl_PL: Brakujące parametry

en: Moderation
pl_PL: Moderacja

en: Moldova, Republic of
pl_PL: Mołdawia

en: Monaco
pl_PL: Monako

en: Montenegro
pl_PL: Czarnogóra

en: Morocco
pl_PL: Maroko

en: Move to trash
pl_PL: Przenieś do kosza

en: Mozambique
pl_PL: Mozambik

en: My account
pl_PL: Moje konto

en: My files
pl_PL: Moje Pliki

en: My pages
pl_PL: Moje strony

en: Myanmar
pl_PL: Mjanma

en: Name
pl_PL: Imię

en: Navigation menu is out of sync
pl_PL: Menu nawigacji jest niezsynchronizowane

en: Needs attention
pl_PL: Wymaga uwagi

en: Netherlands
pl_PL: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl_PL: Antyle Holenderskie

en: New %s
pl_PL: Nowy %s

en: New Caledonia
pl_PL: Nowa Kaledonia

en: New Zealand
pl_PL: Nowa Zelandia

en: New Zealand Dollar (&#36;)
pl_PL: Dolar nowozelandzki (&#36;)

en: New in %s ~ <em>%s</em>
pl_PL: Nowy w %s ~ <em>%s</em>

en: New skin
pl_PL: Nowy motyw

en: New upload system
pl_PL: Nowy system wgrywania

en: Nicaragua
pl_PL: Nikaragua

en: Nickname
pl_PL: Pseudonim

en: No address yet
pl_PL: Jeszcze brakuje adresu

en: No file has been uploaded
pl_PL: Żaden plik nie został wgrany

en: No file sent.
pl_PL: Plik nie wysłany

en: No files
pl_PL: Brak plików

en: No items were found matching the selected filters
pl_PL: Nie znaleziono nic pasującego do wybranych filtrów

en: No owner is currently selected, the action cannot be executed.
pl_PL: Żaden właściciel nie jest obecnie wybrany, akcja nie może być zrealizowana.

en: No pages
pl_PL: Brak stron

en: Nobody
pl_PL: Nikt

en: None
pl_PL: Żaden

en: Norfolk Island
pl_PL: Norfolk

en: North Korea
pl_PL: Korea Północna

en: Northern Mariana Islands
pl_PL: Mariany Północne

en: Norway
pl_PL: Norwegia

en: Norwegian Krone
pl_PL: Korona norweska

en: Not overridden
pl_PL: Nie zastąpiona

en: Notes
pl_PL: Uwagi

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Object
pl_PL: Obiekt

en: Once weekly
pl_PL: Raz na tydzień

en: Online invoice payments
pl_PL: Płatności faktur online

en: Online payment of invoices with PayPal and Stripe Gateways
pl_PL: Płatność faktur online poprzez systemy PayPal i Stripe

en: Only log the first time a private content is viewed by a user.
pl_PL: Zdarzenie generowane tylko przy pierwszym odczytaniu prywatnej treści przez użytkownika.

en: Only log the first time a private file is downloaded by a user.
pl_PL:   Zdarzenie generowane tylko przy pierwszym pobraniu prywatnego pliku przez użytkownika.

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Order By:
pl_PL: Segreguj po:

en: Order:
pl_PL: Kolejność:

en: Original
pl_PL: Oryginalny

en: Orphan pages
pl_PL: Strony sieroty

en: Other action
pl_PL: Inne akcje

en: Our add-ons allow assigning content to groups, roles, etc. However, these owner types could not be mixed. For example, you can now assign private content at the same time to a group and to a few users.
pl_PL: Nasze dodatki pozwalają na przydzielanie treści do grup, roli itd. Jednakże, te typy własności nie powinny być mieszane. Dla przykładu, możesz przypisać prywatną treść w tym samym czasie do grupy oraz do kilku użytkowników.

en: Outdated only
pl_PL: Tylko nieaktualne

en: Outdated plugin version
pl_PL: Przestarzała wersja wtyczki

en: Outdated template files
pl_PL: Nieaktualne pliki szablonów

en: Overridden only
pl_PL: Tylko nienadpisane

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Owner changed
pl_PL: Właściciel zmieniony

en: PAYMENT %s - Payment processed, status set to: %s
pl_PL: PŁATNOŚĆ %s - Płatność jest w toku status ustawiony na: %s

en: PDF Invoices
pl_PL: Faktury PDF

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page %1$s
pl_PL: Strona %1$s

en: Page %1$s/%2$s
pl_PL: Strona %1$s/%2$s

en: Page to list the files a customer owns.
pl_PL: Strona do wyświetlania listy plików których klient jest właścicielem.

en: Page to list the pages a customer owns.
pl_PL: Strona do wyświetlania listy stron, których klient jest właścicielem.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Pages created by %1$s
pl_PL: Strony utworzone przez %1$s

en: Pages published in %1$s
pl_PL: Strony opublikowane in %1$s

en: Pages published in %2$s %1$s
pl_PL: Strony opublikowane in %2$s %1$s

en: Pages under %1$s
pl_PL: Strony pod %1$s

en: Pages you created
pl_PL: Strony utworzone przez Ciebie

en: Paid object
pl_PL: Obiekt płatny

en: Palestinian Territories
pl_PL: Palestyna

en: Papua New Guinea
pl_PL: Papua Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl_PL: Paragwaj

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password (confirm)
pl_PL: Hasło (potwierdzenie)

en: Path
pl_PL: Ścieżka

en: Pay %s
pl_PL: Zapłać %s

en: Pay now
pl_PL: Zapłać teraz

en: Pay with %s
pl_PL: Zapłać za pomocą %s

en: Payer
pl_PL: Platnik

en: Payment
pl_PL: Płatność

en: Payment accepted
pl_PL: Płatność przyjęta

en: Payment data
pl_PL: Dane płatności

en: Payment history
pl_PL: Historia płatności

en: Payment id is not specified
pl_PL: Nie wybrano identyfikatora płatności

en: Payment rejected
pl_PL: Płatność odrzucona

en: Payment still pending
pl_PL: Płatność oczekująca

en: Payment validated
pl_PL: Płatność zweryfikowana

en: Payments
pl_PL: Płatności

en: Payments - Checkout
pl_PL: Płatności - Zakończenie

en: Pending
pl_PL: Oczekujący

en: Permalinks
pl_PL: Odnośniki bezpośrednie

en: Permalinks are disabled, Customer Area will not work properly. Please <a href="%1$s">enable them in the WordPress settings</a>.
pl_PL: Permalinki nie są dostępne, Strefa Klienta nie będzie działać właściwie. Proszę <a href="%1$s"> włącz je w ustawieniach Wordpressa</a>.

en: Permissions could not be changed. PHP probably does not have the required permissions. Please do it manually using FTP or SSH.
pl_PL: Uprawnienia nie mogły być zmienione. Prawdopodobnie PHP nie posiada wymaganych uprawnień. Proszę zrób to ręcznie używając FTP lub SSH.

en: Permissions reference guide
pl_PL: Przewodnik referencyjnych uprawnień

en: Personal Website
pl_PL: Osobista strona www

en: Personal details
pl_PL: Dane osobiste

en: Philippine Peso
pl_PL: Peso Filipińskie

en: Phillipines
pl_PL: Filipiny

en: Pick a file
pl_PL: Wskaż plik

en: Pitcairn Island
pl_PL: Pitcairn

en: Poland
pl_PL: Polska

en: Polish Zloty
pl_PL: Polski Złoty [PLN]

en: Portugal
pl_PL: Portugalia

en: Post Owner
pl_PL: Właściciel posta

en: Potential orphan pages
pl_PL: Potencjalne strony sieroty

en: Pounds Sterling (&pound;)
pl_PL: Funt szterling (&pound;)

en: Pressing the button below will clean-up any data related to WP Customer Area (posts, taxonomies, etc.). This cannot be undone!
pl_PL: Wciśnięcie przycisku poniżej sprawi że zostaną wyczyszczone wszystkie informacje związane z WP Customer Area (wpisy, taksonomie, itd.). Tego nie będzie można przywrócić!

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Previous owner:
pl_PL: Poprzedni właściciel:

en: Primary email
pl_PL: Główny email

en: Private Files
pl_PL: Pliki prywatne

en: Private Files - Home
pl_PL: Prywatne pliki - Home

en: Private Files - Owned
pl_PL: Prywatne Pliki - posiadane

en: Private Pages
pl_PL: Strony prywatne

en: Private Pages - Home
pl_PL: Strony prywatne - Home

en: Private Pages - Owned
pl_PL: Prywatne Strony - Moje

[ctx: Private content author archive slug]
en: created-by
pl_PL: utworzono-przez

[ctx: Private content category archive slug]
en: category
pl_PL: kategoria

[ctx: Private content date archive slug]
en: archive
pl_PL: archiwum

[ctx: Private content delete slug]
en: delete
pl_PL: usuń

en: Private content single pages
pl_PL: Pojedyncze strony prywatnej zawartości

[ctx: Private content update slug]
en: update
pl_PL: uaktualnij

en: Profile
pl_PL: Twój profil

en: Protect post types
pl_PL: Typy wpisów chronionych

en: Published
pl_PL: Opublikowano

en: Puerto Rico
pl_PL: Portoryko

en: Qatar
pl_PL: Katar

en: Read our getting started guide
pl_PL: Przeczytaj nasz przewodnik "jak zacząć"

en: Recent Files
pl_PL: Najnowsze pliki

en: Recent Pages
pl_PL: Najnowsze strony

en: Recommended version
pl_PL: Zalecana wersja

en: Recreate menu
pl_PL: Odtwórz menu

en: Refunded
pl_PL: Zwrócone

en: Register
pl_PL: Zarejestruj się

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Republic of Kosovo
pl_PL: Republika Kosova

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Reset all pages &raquo;
pl_PL: Resetuj wszystkie strony &raquo;

en: Reset default settings
pl_PL: Zresetuj ustawienia domyślne

en: Reset settings
pl_PL: Resetuj ustawienia

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Restrict WP admin area
pl_PL: Zastrzeżony panel administracyjny WP

en: Restrict the access to the administration panel of WordPress.
pl_PL: Ograniczony dostęp do panelu administracyjnego Wordpressa.

en: Result to return when calling the test gateway
pl_PL: Wynik zwracany przy użyciu testowego systemu płatności

en: Reunion Island
pl_PL: Reunion

en: Rich Editor
pl_PL: Edytor tekstu

en: Romania
pl_PL: Rumunia

en: Root page for the customer files.
pl_PL: Strona źródłowa dla plików klienta.

en: Root page for the customer pages.
pl_PL: Strona źródłowa dla stron klienta.

en: Russian Federation
pl_PL: Rosja

en: Russian Ruble
pl_PL: Rosyjski Rubel

en: Rwanda
pl_PL: Ruanda

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
pl_PL: Wyspy Świętego Tomasza i Książęca

en: Saint Barth&eacute;lemy
pl_PL: Wspólnota Saint-Barthélemy

en: Saint Helena
pl_PL: Wyspa Świętej Heleny, Wyspa Wniebowstąpienia i Tristan da Cunha

en: Saint Kitts and Nevis
pl_PL: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Martin (Dutch)
pl_PL: Saint-Martin (Holenderska)

en: Saint Martin (French)
pl_PL: Saint-Martin (Francuska)

en: Saint Pierre and Miquelon
pl_PL: Wspólnota Terytorialna Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl_PL: Saint Vincent i Grenadyny

en: Saudi Arabia
pl_PL: Arabia Saudyjska

en: Save settings to check again
pl_PL: Zapisz ustawienia aby zaznaczyć ponownie

en: Saving...
pl_PL: Zapisywanie...

en: Scheduled
pl_PL: Zaplanowano

en: Search
pl_PL: Wyszukiwanie

en: See the WordPress top bar
pl_PL: Pokaż górny pasek Wordpress

en: Select a category (uses default else)
pl_PL: Wybierz kategorię (inaczej zostanie użyta domyślna)

en: Select an owner (uses default else)
pl_PL: Wybierz właściciela (inaczej zostanie użyty domyślny)

en: Select one or more files from the FTP folder, they will either be moved or copied to the private folder.
pl_PL: Wybierz jeden lub kilka plików z folderu FTP. Będą one przeniesione albo skopiowane fo prywatnego folderu.

en: Select or search an owner
pl_PL: Wybierz lub wyszukaj właściciela

en: Select user
pl_PL: Wybierz użytkownika

en: Send to the address:
pl_PL: Wyślij na adres:

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings have been imported successfully
pl_PL: Ustawienia zostały zaimportowane poprawnie

en: Settings have been resetted to default values
pl_PL: Ustawienia zostały zresetowane do wartości domyślnych

en: Settings tools
pl_PL: Narzędzia ustawień

en: Setup pages and navigation menu
pl_PL: Skonfiguruj strony i menu nawigacyjnego

en: Seychelles
pl_PL: Seszele

en: Shortcodes
pl_PL: Skróty klawiszowe

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show additional information after the post in the single post view.
pl_PL: Pokaż dodatkowe informacje pod postem w widoku pojedyńczego postu.

en: Show after post
pl_PL: Pokaż po poście

en: Show all
pl_PL: Pokaż wszystko

en: Show all content categorized under %s
pl_PL: Pokaż całą treść skategoryzowaną przez %s

en: Show all content published by %s
pl_PL: Pokaż całą treś opublikowaną przez %s

en: Show all content published in %2$s %1$s
pl_PL: Pokaż całą treść opublikowaną w %2$s %1$s

en: Show all content published in %s
pl_PL: Pokaż całą treść opublikowaną w %s

en: Show recent content on the dashboard.
pl_PL: Pokaż ostatnie treści na tablicy.

en: Shows a list of files for the logged-in user
pl_PL: Pokazuje listy plików dla zalogowanych użytkowników

en: Shows a list of pages for the logged-in user
pl_PL: Pokazuje listy stron dla zalogowanych użytkowików

en: Shows a summary of the user's private content (files, pages, messages, ...).
pl_PL: Pokazuje podsumowanie prywatnej zawartości użytkownika (pliki, strony, wiadomości, ...).

en: Sidebar
pl_PL: Pasek boczny

en: Singapore
pl_PL: Singapur

en: Singapore Dollar (&#36;)
pl_PL: Dolar singapurski (&#36;)

en: Site Pages
pl_PL: Strony sieci

en: Skin to use
pl_PL: Wygląd do użycia

en: Slovak Republic
pl_PL: Republika Słowacji

en: Slovenia
pl_PL: Słowenia

en: Slug
pl_PL: Uproszczona nazwa

en: Slug that is used in the URL for archives of the taxonomy:
pl_PL: Slug który jest używany w URL do archiwizowaniantaksonomii:

en: Slug that is used in the URL to delete existing private content
pl_PL: Slug który jest używany w URL aby usunąć istniejącą prywatną zawartość

en: Slug that is used in the URL to update existing private content
pl_PL: Slug który jest używany w URL aby uaktualnić istniejącą prywatną zawartość

en: Smart Groups
pl_PL: Inteligentne Grupy

en: Smart Groups will change the way to build your user groups. No more adding or removing users by hand, you will simply make dynamic groups based on criteria such as name, domain of the email address, and any other meta information linked to your user profiles.
pl_PL: Inteligentne Grupy zmienią sposób budowania grup użytkowników. Koniec z ręcznym dodawaniem i usuwaniem użytkowników, będziesz mógł z łatwością utworzyć dynamiczne grupy bazujące na kryteriach takich jak imię, domena adresu email, a także każdą inną meta informację powiązaną do profilu użytkownika.

en: Solomon Islands
pl_PL: Wyspy Salomona

en: Some add-ons require a newer version of the main plugin (you are currently running version %1$s). You can find the list of all add-ons on the <a href="%2$s">add-ons status pages</a>.
pl_PL: Kilka dodatków potrzebuje nowszej wersji głównej wtyczki (obecnie używasz wersji %1$s). Możesz znaleźć listę wszystkich dodatków na <a href="%2$s">stronie statusu dodatków</a>

en: Some new permissions have been added to give you more control about what your users can do. On top of that, we have also improved the permissions screen to make it faster to set permissions.
pl_PL: Zostało dodanych kilka nowych uprawnień, aby dać lepszą kontrolę nad tym, co użytkownicy będą mogli robić. Na końcu udoskonaliśmy stronę nadawania uprawnień, żebyś mógł je szybciej nadawać.

en: Some template files you have overridden seem to be outdated.
pl_PL: Klika plików szablonów, które nadpisałeś wydają się neaktualne.

en: South Africa
pl_PL: Republika Południowej Afryki

en: South Georgia
pl_PL: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: South Korea
pl_PL: Korea Południowa

en: South Sudan
pl_PL: Sudan Południowy

en: Spain
pl_PL: Hiszpania

en: State/Province
pl_PL: Województwo

en: Status changed from %1$s to %2$s
pl_PL: Status zmieniony z %1$s na %2$s

en: Stay informed
pl_PL: Bądź na bieżąco

en: Street address
pl_PL: Adres

en: Street address, line 1
pl_PL: Adres, 1 linia

en: Street address, line 2
pl_PL: Adres, 2 linia

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Subscribe
pl_PL: Subskrybuj

en: Suggested action
pl_PL: Sugerowana akcja

en: Suggested actions
pl_PL: Sugerowane akcje

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Supported add-ons currently enabled
pl_PL: Wspomagane dodatki obecnie dostępne

en: Suriname
pl_PL: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
pl_PL: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl_PL: Suazi

en: Sweden
pl_PL: Szwecja

en: Swedish Krona
pl_PL: Korona szwedzka

en: Swiss Franc
pl_PL: Frank szwajcarski

en: Switzerland
pl_PL: Szwajcaria

en: Synchronize menu
pl_PL: Zsynchronizuj menu

en: Syrian Arab Republic
pl_PL: Syria

en: Taiwan
pl_PL: Tajwan

en: Taiwan New Dollar
pl_PL: Taiwański Nowy Dolar

en: Tajikistan
pl_PL: Tadżykistan

en: Template files
pl_PL: Pliki szablonów

en: Templates
pl_PL: Szablony

en: Test gateway
pl_PL: Testowy system płatności

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Thai Baht (&#3647;)
pl_PL: Tajski Baht (&#3647;)

en: Thailand
pl_PL: Tajlandia

en: Thank you
pl_PL: Dziękuję

en: That directory seems to be accessible from the web. <strong>This is not safe</strong>. The most secure would be to move it outside of the web folder of your server
pl_PL: Katalog wydaje się być dostępny za pomocą sieci. <strong>To nie jest bezpieczne</strong>. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przesunięcie go poza katalog strony na twoim serwerze

en: That directory should at least have the permissions set to %s. Currently it is %s. You should adjust that directory permissions as upload or download might not work properly.
pl_PL: Ten katalog powinien mieć uprawnienia ustawione przynajmniej na %s. Obecnie jest to %s. Powinieneś dostosować te ustawienia gdyż wgrywanie lub pobieranie może nie działać poprawnie.

en: The FTP upload folder does not exist.
pl_PL: Katalog ftp nie istnieje.

en: The FTP upload folder is empty.
pl_PL: Katalog ftp jest pusty.

en: The appearance of the private area has been completely rewritten to enhance compatibility with all themes and usability.
pl_PL: Wygląd strefy prywatnej został całkowicie przebudowany aby zapewnić lepszą kompatybilność z szablonami.

en: The content has been deleted.
pl_PL: Treść została usunięta.

en: The conversation author can now decide to close the conversation to new replies.
pl_PL: Autor rozmowy może teraz zamknąć możliwość dodawania nowych wiadomości

en: The database has been cleaned up, you can now remove the plugin
pl_PL: Baza danych została wyczyszczona, możesz teraz usunąć wtyczkę

en: The file upload system has been completely rewritten. You can now drag and drop files and watch the upload progress. Additionally, we have also added some more settings and provide a security helper to make sure your setup is as secure as it can.
pl_PL: System wgrywania plików został całkowicie przebudowany. Możesz teraz przeciągnąć i upuścić pliki oraz obserwować postępy ładowania. Dodatkowo, dodaliśmy kilka dodatkowych opcji i zapewniliśmy pomocnik bezpieczeństwa, żeby być pewnym że twoje ustawienia są tak bezpieczne jak tylko to możliwe.

en: The folder does not exist.
pl_PL: Folder nie istnieje.

en: The following pages have been created: %s
pl_PL: Następujące strony zostały utworzone: %s

en: The gateway which will be selected by default on the checkout page
pl_PL: System płatności wybrany domyślnie na stronie końcowej zakupu

en: The main plugin menu has been improved a lot, it is now less cluttered and better organised. The content lists now feature powerful filters to help you find the content you are looking for faster.
pl_PL: Główny dodatek został mocno udoskonalony - teraz jest mniej zagracony i lepiej zorganizowany. Listy treści mają teraz potężne filtry aby pomóc ci szybciej znaleźć zawartość, której szukasz.

en: The menu has been created: <a href="%s">view menu</a>
pl_PL: Menu zostało utworzone: <a href="%s">zobacz menu</a>

en: The page title cannot be empty
pl_PL: Tytuł strony nie może być pusty.

en: The parameter %2$s of shortcode <code>[%1$s]</code> has an invalid value: <code>%3$s</code>
pl_PL: Parametr %2$s shortcodu <code>[%1$s]</code> ma niewłaściwą wartość: <code>%3$s</code>

en: The password and its confirmation do not match
pl_PL: Hasło i jego potwierdzenie nie pasują

en: The password must at least be composed of 5 characters. You will be requested to login again after your password gets changed. Leave these fields empty if you want to keep your current password
pl_PL: Hasło musi zawierać co najmniej 5 znaków. Po zmianie hasła zostaniesz poproszony o ponowne zalogowanie. Zostaw te pola puste jeżeli chcesz pozostawić obecne hasło

en: The plugin and the add-ons you have installed may be incompatible.
pl_PL: Wtyczka i dodatki które zainstalowałeś mogą być niekompatybilne.

en: The required pages and the navigation menu have been created
pl_PL: Wymagane strony i menu nawigacyjne zostały utworzone

en: The shortcode <code>[%1$s]</code> is missing required parameter: %2$s
pl_PL: Kod <code>[%1$s]</code> nie ma wymaganego parametru: %2$s

en: The test gateway accepted the payment
pl_PL: Testowy system płatności przyjął płatność

en: The test gateway allows you to see how your website is behaving when the gateways return different results.
pl_PL: Testowy system płatności umożliwia zachowanie Twojej strony przy różnych odpowiedziach systemu płatności.

en: The test gateway did not validate the payment yet
pl_PL: Testowy system płatności jeszcze nie zweryfikował płatności

en: The test gateway failed to process the payment
pl_PL: Testowy system płatności odrzucił płatność

en: There are currently no notes attached to this payment
pl_PL: Nie ma obecnie żadnej adnotacji dotyczącej tej płatności

en: There are no files for that period.
pl_PL: Nie ma plików z tego okresu.

en: There are no files in that category.
pl_PL: Nie ma plików w tej kategorii.

en: There are no pages for that period.
pl_PL: Nie ma stron z tego okresu czasu.

en: There are no pages in that category.
pl_PL: Nie ma stron o tej kategorii.

en: There is a quick installation to run before being able to publish your first private files and pages. It should be over in less than a minute!
pl_PL: Potrzebna jest szybka instalacja przed opublikowaniem twoich pierwszych prywatnych plików i stron. Powinno to zająć nie więcej niż minutę!

en: There is no address linked to that owner
pl_PL: Żaden adres nie jest powiązany z właścicielem

en: There is no content to show
pl_PL: Nie ma treści do pokazania

en: There is no such file attached to this private content
pl_PL: Nie ma takiego pliku dołączonego do tej prywatnej treści

en: There was no missing page that could be created.
pl_PL: Nie było brakujących stron, które można było utworzyć.

en: Things that need your attention
pl_PL: Rzeczy które wymagają twojej uwagi

en: This content currently does not have any file attachment
pl_PL: Ta treść obecnie nie ma żadnych załączników

en: This file type is not allowed. You can only upload: %s
pl_PL: Ten typ pliku jest niedozwolony. Możesz przesłać tylko: %s

en: This folder can be used when you want to use files uploaded with FTP. This is handy when direct upload is failing for big files for instance.
pl_PL: Folder ten może być użyty, jeśli chcesz wykorzystać pliki przesłane przez ftp. Jest to przydatna opcja przy dużych plikach.

en: This folder is the root folder for storing private files. This should preferably be located outside of the web server public area or secured using a <code>.htaccess</code> file
pl_PL: Ten folder jest folderem przechowywania prywatnych plików. Najlepiej byłoby, gdyby nie znajdował się na publicznym serwerze lub był zabezpieczony poprzez plik <code>.htaccess</code>

en: This page allows you to enter license key you have received when you purchased commercial addons.
pl_PL: Ta strona umożliwia wprowadzenie kluczy licencji które otrzymałeś podczas zakupu komercyjnego dodatku.

en: This page requires login, you should not be here
pl_PL: Ta strona wymaga zalogowania. Nie powinno Cię tu być

en: This page shows a form where the user can edit his account
pl_PL: Ta strona zawiera formularz, którym użytkownik edytuje swoje konto

en: This page shows a summary of the user account
pl_PL: Ta strona pokazuje podsumowanie konta użytkownika.

en: Timor-Leste
pl_PL: Timor Wschodni

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title or content
pl_PL: Tytuł lub treść

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: To:
pl_PL: Do:

en: Toggle advanced filters
pl_PL: Pokaż zaawansowane filtry

en: Toggle all permissions for this role
pl_PL: Zmień wszystkie uprawnienia dla tej roli

en: Toggle navigation
pl_PL: Pokaż nawigację

en: Toggle this permission for all roles
pl_PL: Zmień uprawnienie dla wszystkich ról

en: Trash
pl_PL: Do kosza

en: Trinidad and Tobago
pl_PL: Trynidad i Tobago

en: Try to secure it
pl_PL: Spróbuj zabezpieczyć

en: Trying to cheat?
pl_PL: Próbujesz oszukać?

en: Tunisia
pl_PL: Tunezja

en: Turkey
pl_PL: Turcja

en: Turkish Lira (&#8378;)
pl_PL: Lira Turecka (&#8378;)

en: Turks and Caicos Islands
pl_PL: Turks i Caicos

en: Type
pl_PL: Typ

en: US Minor Outlying Islands
pl_PL: Dalekie Wyspy Mniejsze Stanów Zjednoczonych

en: Ukraine
pl_PL: Ukraina

en: Uninstall WP Customer Area
pl_PL: Odinstaluj WP Customer Area

en: United Arab Emirates
pl_PL: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl_PL: Wielka Brytania

en: United States
pl_PL: Stany Zjednoczone

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Unknown errors.
pl_PL: Nieznane błedy.

en: Unpublished
pl_PL: Nie opublikowano

en: Update Content
pl_PL: Uaktualnij treść

en: Update any content from front office
pl_PL: Uaktualnij dowolną treść z front offce

en: Update authored content
pl_PL: Aktualizuj treść której jesteś autorem

en: Update owned content
pl_PL: Aktualizuj treść której jesteś właścicielem

en: Update payment
pl_PL: Zaktualizowanie płatności

en: Update the plugin
pl_PL: Uaktualnij wtyczkę

en: Upload File
pl_PL: Wyślij plik na serwer

en: Upload Logo
pl_PL: Prześlij logo

en: Uploaded on %s
pl_PL: Wgrane w %s

en: Uruguay
pl_PL: Urugwaj

en: Use skin
pl_PL: Użyj wyglądu

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User %1$s
pl_PL: Użytkownik %1$s

en: User IP
pl_PL: IP użytkownika

en: User Profile
pl_PL: Profil użytkownika

en: User profiles can now store a home and a billing address. This is an essential information when managing your customers and will help building more CRM features into the plugin later on.
pl_PL: Profile użytkowników mogą przechowywać domowe i firmowe adresy. To jest kluczowa informacja podczas zarządzania klientami i pomoże budować więcej opcji CMR w późniejszych wtyczkach.

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: VAT Number
pl_PL: Numer NIP

en: Venezuela
pl_PL: Wenezuela

en: Version: %s
pl_PL: Wersja %s

en: Vietnam
pl_PL: Wietnam

en: View
pl_PL: Widok

en: View account details
pl_PL: Pokaż szczegóły konta

en: View all
pl_PL: Zobacz wszystkie

en: View any private file
pl_PL: Pokaż wszystkie pliki prywatne

en: View any private page
pl_PL: Pokaż wszystkie strony prywatne

en: View private files
pl_PL: Przejrzyj prywatne pliki

en: View private pages
pl_PL: Wyświetl prywatne strony

en: View profile
pl_PL: Zobacz profil

en: Virgin Islands (British)
pl_PL: Wyspy Dziewicze (Brytyjskie)

en: Virgin Islands (USA)
pl_PL: Wyspy Dziewicze (USA)

en: Visible by
pl_PL: Widoczne dla

en: WP Customer Area %1$s recommends the following versions for the add-ons
pl_PL: WP Customer Area %1$s rekomenduje następujące wersje wtyczek

en: WP Customer Area - Logs
pl_PL: WP Customer Area - Logi

en: WP Customer Area - Payments
pl_PL: WP Customer Area - Płatności

en: WP Customer Area - Plugin status
pl_PL: WP Customer Area - Status wtyczki

en: WP Customer Area 6.0 is a major release which sees a lot of changes not only inside the plugin but also on the website.
pl_PL: WP Customer Area 6.0 jest poważnym wydaniem, z widocznymi zmianami nie tylko wewnątrz wtyczki ale także na stronie.

en: WP Customer Area 6.1 focuses mainly on making administrator's life easier, introducing event logging and a better administration panel.
pl_PL: WP Customer Area 6.1 głównie skupia się na ułatwianiu życia administratora, wprowadzając rejestr zdarzeń i ulepszony panel administratora.

en: WP Customer Area 6.2 has been aimed at improving the attachments to private files and everything around that.
pl_PL: WP Customer Area 6.2 ma na celu udoskonalenie załączników w prywatnych plikach i wszystko wokoło tego.

en: WP Customer Area 6.3 has been aimed at improving customer relationship management and improving existing add-ons.
pl_PL: WP Customer Area 6.3 ma na celu poprawienie zarządzaniem relacjami z klientem oraz udoskonaleniem istniejących wtyczek.

en: WP Customer Area 7.0 has got a new dress.
pl_PL: WP Customer Area 7.0 ma nowy wystrój.

en: WP Customer Area Settings
pl_PL: Ustawienia WP Customer Area

en: WP Customer Area is a modular all-in-one solution to manage private content with WordPress.
pl_PL: WP Customer Area jest blokowym rozwiązaniem "wszystko w jednym", przygotowanym do zarządzania prywatną zawartością w Wordpresie.

en: WP Customer Area pages
pl_PL: strony WP Customer Area

en: WP Customer Area will let you know after each update if you have the latest add-on release. Never forget to update them anymore!
pl_PL: Jeżeli masz najnowszą wersje dodatków WP Customer Area da Ci znać po każdej aktualizacji. Nigdy więcej nie zapomniesz o aktualizacjach!

en: WPCA - File Archives
pl_PL: WPCA - Archiwum plików

en: WPCA - File Authors
pl_PL: WPCA - Autorzy Pliku

en: WPCA - File Categories
pl_PL: WPCA - Kategorie Pliku

en: WPCA - Page Archives
pl_PL: WPCA - Archiwum stron

en: WPCA - Page Authors
pl_PL: WPCA - Autorzy Strony

en: WPCA - Page Categories
pl_PL: WPCA - Kategorie Strony

en: WPCA - Recent Files
pl_PL: WPCA - Najnowsze pliki

en: WPCA - Recent Pages
pl_PL: WPCA - Najnowsze strony

en: Wallis and Futuna Islands
pl_PL: Wallis i Futuna

en: We accept the following secure payment methods.
pl_PL: Przyjmujemy następujące bezpieczne metody płatności.

en: We are introducing a new add-on to publish invoices for your customers. No more attaching files, there is a proper content type for invoices and we will soon add a lot around that (PDF generation, online payment, etc.).
pl_PL: Przedstawiamy nowy dodatek do wystawiania faktur dla klientów. Bez konieczności załączania plików masz możliwość tworzenia faktur. A już wkrótce wiele dodatkowych rzeczy (generowanie PDF, płatności on-line, itd).

en: We are introducing a new add-on which improves the file attachments: upload multiple attachments on the same private file, change the attachment caption and automatically add file type icons in front of the download links.
pl_PL: Przedstawiamy nowy dodatek, który udoskonala załączanie plików: wgrywanie wielu załączników w tym samym prywatnym pliku, zamiana nazwy załączników i automatycznie dodawana ikona typu pliku przed linkami pobierania.

en: We are introducing a new add-on which will allow protecting any kind of external post types. Posts created from third party plugins can be made private and assigned just like private pages or files.
pl_PL: Przedstawiamy nowy dodatek, który pozwoli zabezpieczyć każdy z zewnętrznych typów wpisu. Wpisy utworzone przez zewnętrzne wtyczki mogą być prywatne i przypisane dokładnie jak prywatne strony czy pliki.

en: We can try to protect it with a <code>.htaccess</code> file with the button below, but <strong>this only works for Apache servers</strong> (will do nothing if you are running nginx or IIS)
pl_PL: Możemy próbować chronić go za pomocą pliku <code>.htaccess</code> używając przycisku poniżej, jednak <strong> działa to tylko z serwerami Apache</strong> (nic się nie stanie jeżeli używasz nginx lub IIS)

en: We decided to make some changes in the advanced frontend editor. It will not generate paragraph tags itself anymore, WP will (see wpautop function). It will now allow shortcode to be used, like the embed shortcode (so that you can insert videos and more). It will now remove any HTML data when pasting content to make the use of it simpler (HTML pasting is still allowed in code view).
pl_PL: Zdecydowaliśmy dokonać zmian w edytorze frontendowym. Nie będzie on już generował tagów paragrafów, WP będzie (zobacz funkcję wpautop). Edytor pozwoli teraz na użycie shortcode'ów, jak shortcode embed (abyś mógł wstawiać filmy i inne elementy), a także usunie jakiekolwiek dane HTML przy przeklejaniu treści (przeklejanie HTML będzie wciąż możliwe w edycji kodu).

en: We have implemented a new setup assistant that will make it even easier to install the plugin. Updates will be smoother too.
pl_PL: Wprowadziliśmy nowego asystenta konfiguracji, który sprawi jeszcze prostszą instalacje wtyczki. Aktualizacje także będą płynniejsze.

en: Welcome to WP Customer Area %s
pl_PL: Witamy w Customer Area %s

en: Western Sahara
pl_PL: Sahara Zachodnia

en: Western Samoa
pl_PL: Samoa Zachodnie

en: What's new
pl_PL: Co nowego!

en: When dealing with private content and secure areas, keeping track of events is crucial. We have added a module to track what is happening within your private area.
pl_PL: Jeśli chodzi o prywatną zawartość i chronione miejsca, krytyczne zdarzenie ma przeglądanie dziennika wydarzeń. Dodaliśmy moduł, dzięki któremu możesz śledzić co się dzieje w prywatnej sferze.

en: While this time we do not have other big news than the new invoicing add-on, there have been lots of additions and fixes to the base plugin and the existing add-ons: 15 new features and 19 issues have been implemented/fixed.
pl_PL: W międzyczasie, gdy nie ma innych wielkich informacji poza dodatkiem fakturującym, zostało wprowadzonych wiele opcji i naprawionych błędów w bazowej wtyczce i jej dodatkach: 15 nowych opcji i 19 problemów zostało wprowadzonych/naprawionych.

en: WordPress content folder
pl_PL: Folder zawartości Wordpress

en: Y/m/d
pl_PL: d.m.Y

en: Y/m/d g:i:s A
pl_PL: d.m.Y H:i:s

en: Yemen
pl_PL: Jemen

en: You
pl_PL: Ty

en: You are not allowed to attach files to this kind of content
pl_PL: Nie masz uprawnień aby dołączać plików do zawartości tego rodzaju

en: You are not allowed to attach more than %d file | You are not allowed to attach more than %d files
pl_PL[0]: Nie masz uprawnień do załączenia więcej niż %d pliku
pl_PL[1]: Nie masz uprawnień do załączenia więcej niż %d plików
pl_PL[2]: Nie masz uprawnień do załączenia więcej niż %d plików
pl_PL[3]: Nie masz uprawnień do załączenia więcej niż %d plików

en: You are not allowed to create this type of content.
pl_PL: Nie masz uprawnień do tworzenia treści tego typu.

en: You are not allowed to delete logs.
pl_PL: Nie możesz usuwać logów.

en: You are not allowed to delete this item.
pl_PL: Nie posiadasz uprawnienia do usunięcia tego elementu.

en: You are not allowed to delete this post
pl_PL: Nie masz uprawnień do usunięcia tego wpisu

en: You are not allowed to do that
pl_PL: Nie masz uprawnień aby to zrobić

en: You are not allowed to manage payment notes
pl_PL: Nie masz uprawnień, aby zarządzać adnotacjami do płatności

en: You are not allowed to move this item to trash.
pl_PL: Nie masz uprawnień aby przenieść tą rzecz do kosza.

en: You are not allowed to remove attached files
pl_PL: Nie możesz usunąć załączonych plików

en: You are not allowed to restore this item.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przywrócenia tej rzeczy.

en: You are not allowed to select an owner
pl_PL: Nie możesz wybrać właściciela

en: You are not allowed to update attached files
pl_PL: Nie możesz zaktualizować załączonych plików

en: You are not allowed to view this page
pl_PL: Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony

en: You are not authorized to access this file
pl_PL: Nie masz uprawnień do tego pliku.

en: You are not authorized to view this page
pl_PL: Nie masz uprawnień by zobaczyć tą stronę

en: You can adjust here the permissions granted to the users for each role defined in your site.
pl_PL: Tutaj możesz dostosować przydzielane uprawnienia dla użytkowników każdej roli zdefiniowanej u Ciebie na stronie.

en: You can also manually edit that menu in the <a href="%1$s">Appearance &raquo; Menus</a> page.
pl_PL: Możesz także ręcznie edytować menu na stronie <a href="%1$s"> Wygląd &raquo; Menu</a>.

en: You can disable this if you have your own theme template file for single posts. The theme file to look for or create should be called: %s.
pl_PL: Możesz wyłączyć to jeżeli masz swój szablon motywu dla pojedynczego wpisu. Plik motywu do znalezienia lub do utworzenia powinien być nazwany: %s.

en: You can export all the settings to a JSON file. You can then use that file to restore your settings using the import settings field below.
pl_PL: Możesz eksportować wszystkie ustawienia do pliku JSON. Dlatego możesz żyć tego pliku do przywrócenia ustawień używając poniższego pola importowania ustawień.

en: You can import all the settings you had previously exported from a JSON file.
pl_PL: Możesz zaimportować wszystkie ustawienia, które wcześniej wyeksportowałeś do pliku JSON.

en: You can make your own skin, please refer to <a href="%1$s">our documentation about skins</a>.
pl_PL: Możesz stworzyć własny wygląd, proszę zobacz <a href="%1$s">aszą dokumentację dotyczącą wyglądu</a>.

en: You can review which menus are currently created on the <a href="%1$s">menus page</a>.
pl_PL: Możesz zweryfikować które menu jest obecnie utworzone na <a href="%1$s"> stronie menu</a>.

en: You can review which pages are currently created on the <a href="%1$s">pages settings page</a>.
pl_PL: Możesz zweryfikować, które strony są obecnie utworzone na <a href="%1$s"> stronie ustawień stron</a>

en: You can uncheck this if your theme includes support for WP Customer Area.
pl_PL: Możesz odznaczyć to pole jeżeli Twój motyw wspiera WP Customer Area.

en: You cannot attach files with the same name
pl_PL: Nie możesz dołączyć plików z tą samą nazwą

en: You currently have no files.
pl_PL: Aktualnie nie masz żadnych plików.

en: You currently have no pages.
pl_PL: Nie masz żadnych stron.

en: You have already paid %s
pl_PL: Wpłacono już %s

en: You have already paid the full amount. Thank you.
pl_PL: Cała kwota została opłacona. Dziękujemy!

en: You have invalid or expired license keys for WP Customer Area. Please go to the <a href="%s">Licenses page</a> to correct this issue.
pl_PL: Masz niepoprawny lub nieważny klucz licencji dla WP Customer Area. Przejdź proszę na <a href="%s">Stronę Licencji</a> żeby poprawić ten błąd.

en: You have not yet configured the plugin permissions.
pl_PL: Nie skonfigurowałeś jeszcze uprawnień wtyczki.

en: You must select only a single owner, multiple owners are not handled for this action.
pl_PL: Musisz wybrać tylko jednego właściciela, ta akcja nie obsługuje wielu właścicieli.

en: You must specify a post to delete
pl_PL: Musisz wybrać wpis do usunięcia

en: You must specify a post to edit
pl_PL: Musisz wybrać wpis do edycji

en: You must specify the address
pl_PL: Musisz określić adres

en: You must specify the owner
pl_PL: Musisz wybrać właściciela

en: You must supply a post ID to delete
pl_PL: Musisz wprowadzić ID wpisu, aby go usunąć

en: You should really update the add-ons.
pl_PL: Na prawdę powinieneś uaktualnić wtyczki.

en: Your can write a short description about you.
pl_PL: Możesz napisać krótki opis siebie

en: Your name
pl_PL: Twoje imię i nazwisko

en: Your name or company name
pl_PL: Twoje imię lub nazwa firmy

en: Your private area
pl_PL: Twoja prywatna sekcja

en: Your profile has been updated
pl_PL: Twój profil został zaktualizowany

en: Your username cannot be changed.
pl_PL: Twoja nazwa użytkownika nie może być zmieniona,

en: Yourself
pl_PL: Ty

en: Zip City
pl_PL: Kod

en: Zip/Postal code
pl_PL: Kod pocztowy

en: and
pl_PL: i

[ctx: cuar_payment]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

[ctx: cuar_payment]
en: Add New Payment
pl_PL: Dodaj nową płatność

[ctx: cuar_payment]
en: Edit Payment
pl_PL: Edytuj płatność

[ctx: cuar_payment]
en: New Payment
pl_PL: Nowa płatność

[ctx: cuar_payment]
en: Payment
pl_PL: Płatność

[ctx: cuar_payment]
en: Payments
pl_PL: Płatności

[ctx: cuar_payment]
en: Search Payments
pl_PL: Szukaj płatności

[ctx: cuar_payment]
en: View Payment
pl_PL: Zobacz płatność

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

[ctx: cuar_private_file]
en: Add New Private File
pl_PL: Dodaj nowy plik prywatny

[ctx: cuar_private_file]
en: Edit Private File
pl_PL: Edytuj plik prywatny

[ctx: cuar_private_file]
en: File
pl_PL: Plik

[ctx: cuar_private_file]
en: Files
pl_PL: Pliki

[ctx: cuar_private_file]
en: New Private File
pl_PL: Nowy plik prywatny

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found
pl_PL: Nie znaleziono plików prywatnych

[ctx: cuar_private_file]
en: No private files found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono plików prywatnych w koszu

[ctx: cuar_private_file]
en: Parent Private File:
pl_PL: Nadrzędny plik prywatny

[ctx: cuar_private_file]
en: Private File
pl_PL: Plik prywatny

[ctx: cuar_private_file]
en: Private Files
pl_PL: Pliki prywatne

[ctx: cuar_private_file]
en: Search Private Files
pl_PL: Wyszukaj pliki prywatne

[ctx: cuar_private_file]
en: View Private File
pl_PL: Pokaż plik prywatny

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add New File Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Add or remove file categories
pl_PL: Dodaj lub usuń kategorię pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: All File Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie plików

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Choose from the most used file categories
pl_PL: Wybierz najczęściej używaną kategorię pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Edit File Category
pl_PL: Edytuj

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Categories
pl_PL: Kategorie plików

[ctx: cuar_private_file_category]
en: File Category
pl_PL: Kategoria pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: New File Category
pl_PL: Nowa kategoria pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category
pl_PL: Nadrzędna kategoria pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Parent File Category:
pl_PL: Nadrzędna kategoria pliku

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Popular File Categories
pl_PL: Popularne kategorie plików

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Search File Categories
pl_PL: Wyszukaj kategorię plików

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Separate file categories with commas
pl_PL: Kategorie oddzielaj przecinkiem

[ctx: cuar_private_file_category]
en: Update File Category
pl_PL: Aktualizuj kategorię pliku

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New
pl_PL: Dodaj nową

[ctx: cuar_private_page]
en: Add New Private Page
pl_PL: Dodaj nową prywatną stronę

[ctx: cuar_private_page]
en: Edit Private Page
pl_PL: Edytuj stronę prywatną

[ctx: cuar_private_page]
en: New Private Page
pl_PL: Nowa prywatna strona

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found
pl_PL: Nie znaleziono stron prywatnych

[ctx: cuar_private_page]
en: No private pages found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono stron prywatnych w koszu

[ctx: cuar_private_page]
en: Page
pl_PL: Strona

[ctx: cuar_private_page]
en: Pages
pl_PL: Strony

[ctx: cuar_private_page]
en: Parent Private Page:
pl_PL: Nadrzędna strona prywatna

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Page
pl_PL: Strona prywatna

[ctx: cuar_private_page]
en: Private Pages
pl_PL: Strony prywatne

[ctx: cuar_private_page]
en: Search Private Pages
pl_PL: Wyszukaj stronę prywatną

[ctx: cuar_private_page]
en: View Private Page
pl_PL: Pokaż stronę prywatną

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Add New Page Category
pl_PL: Dodaj nową stronę kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Add or remove page categories
pl_PL: Dodaj/usuń stronę kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: All Page Categories
pl_PL: Strona wszystkich kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Choose from the most used page categories
pl_PL: Wybierz z najczęściej używanych stron kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Edit Page Category
pl_PL: Edytuj stronę kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: New Page Category
pl_PL: Nowa strona kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Page Categories
pl_PL: Strona kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Page Category
pl_PL: Strona kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Parent Page Category
pl_PL: Nadrzędna strona kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Parent Page Category:
pl_PL: Nadrzędna strona kategorii:

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Popular Page Categories
pl_PL: Strona popularnych kategorii

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Search Page Categories
pl_PL: Wyszukaj kategorie stron

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Separate page categories with commas
pl_PL: Oddziel strony kategorii przecinkami

[ctx: cuar_private_page_category]
en: Update Page Category
pl_PL: Aktualizuj stronę kategorii

en: customer-area
pl_PL: Customer Area

en: htaccess file could not be copied. Please do it manually using FTP or SSH.
pl_PL: plik htaccess nie mógł być skopiowany. Proszę zrób to ręcznie używając FTP lub SSH.

en: in
pl_PL: w

en: must be an integer
pl_PL: musi być liczbą

en: must be greater than %s
pl_PL: musi być większe niż %s

en: must be lower than %s
pl_PL: musi być mniejszy niż %s

en: unknown
pl_PL: nieznany

en: version %s
pl_PL: wersja %s

en: we have added shortcodes to display the navigation menu, list protected content, etc. You will now be able to easily build custom pages with a list of the content you want to pull for the connected user.
pl_PL: dodaliśmy linie kodów aby wyświetlać menu nawigacji, listy chronionej zawartości, itd. Będziesz mógł teraz z łatwością budować zpersonalizowane strony z treścią którą chcesz pokazać zalogowanemu użytkownikowi.

en: you cannot select multiple terms.
pl_PL: nie możesz zaznaczyć wielu wyrażeń.
